Dar ve açik giyimli kizlar basit değil mi?

Ben böyle bir kız hakkında neden olumlu düsünemiyorum. Yani açik giyinmeden çokda şık olabilir bayan. Simdi istedigimi giyerim diyorsunuz fakat toplum icindesiniz ve algi bu yonde. Ben sanmiyorumki bir erkek ciddi dusunsun. Kiyafetler kisiligi yansitir bir sekilde. Bana gorede basitliktir ve tamamen eglencelik kizlardir belkide onlarda bunu istiyor bilemeyiz. Siz ne dusunuyorsunuz?

0|0
6|6

En İyi Kız Görüşü

• Yani bencede öyle
    Çok haklısın
    Teşhirci bayanları hiç sevemiyorum
    Ve onlara karşı önyargılı davranıyorum
    Karşıma mini etekli biri geçip Ahlaktan bahsedince tav oluyorum
    Evde misafirine iç çamaşırıyla çay servisi yapmayı ayıp gören apla
    Aynı kişilerle denize gidip bikiniyle koşturuyor :D

Lütfen ataistler bunuda açıklasın :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Hala eski kafalı birisiyle karşı karşıyayız ks halkı dikkat ⚠

1|0
    0|0
    • yeni kafali etiyle prim yapabilen kizlarla dolmua burasi sayin ks

• bir anlik zewk. Yuzune fiskirtsalar daha yok mu dersin et cuvali seni.😃

• Senin gibi hemcinslerime ilgi duymuyorum en azından gay

• Abi ilk olarak niye gizlisin? Cevapları göğüsleyemeyeceğine inandığın için mi? Her neyse. Ben insanları giyimine göre yargılamıyorum. Yani bir insanın giyiminden onun analizini yapamıyorum. Ne türban takan ve yapmadığını bırakmayan insanlar var. Önce gözlerini aç ve bunun farkına var.

0|0
    0|0
    • Niye gizlesin diyor ya. Hani edep haya terbiye falan diyoruz? Sen nerenın vatandasısın? Almanya Amerikan?

• İstanbul'da yasıyorum. G. tünü basını acmayı marifen sanan kızlardan iğrenıyorum belliki sende onlardansın. Noldu yüzünüzze bakmıyorlar mı?

• Ben tesettürlüyüm. Ama ne kendimi yargılatırım tercihlerim yüzünden ne de bir başkasını. Kusura bakma ama buna izin veremem. Sen de lütfen insanları bu kadar basit yargılama. Kalbimi yarıp da baktın mı?

• Görüşüne katılmıyorum.

1|0
    0|0
    • umrumda degil

• Allah cahilliğine çare versin. Yazık.

• Gotununz sķsnca cahil hemen. Akillilara bak hele akilli. cahiller

• evet basitler.

0|0
    0|0
  • Kizlik zarini bana diktirmeye gelen turbanlilardan birini secersin enayi gibi 😂😂😂 olur biter acik kizlar sana merakli değil zaten

0|0
    0|0
    • Sizde ayni boksunuz neyin mucadelesini veriyorsn

• bir tutmuyorum zaten yuzde 60.70 yollu kizlarin biliyoruz yasadik cogu seyi

• Görmüş olsaydın böyle konuşmazdın.

Erkekler Ne Diyor 6

• Sen yine olayı kibarca anlatmışsın. Bana sorarsan bir kız incecik tayt giyip onu da... mının dudakları baklava gibi belli olacak şekilde göbegine kadar çekiyorsa bence o kız direkt ucuz bir fhişedir. Sorsan dünyanın en namuslu kızıdır tayt giymeyle ropuluğun ne alakası vardır. Ama lafını bir kenara bırakıp yaptığı icraatlara baksan mahallede altına yatmadığı adam kalmamıştır. Elbette milyonda bir payla içlerinde oyle olmayanı da vardır ama o istisna bu kaideyi bozmaya yetmiyor.

0|0
    0|0
  • yani değişik bir durum kendi için giyiyorsa sorun olmaz ama millete göstermek için giyiyorsa zaten o başka br şey

0|0
    0|0
    • kiz kiza kalinca neden oyle giyinmiyorlar agdasiz falan takiliyorlar?

• Kesinlikle basitler namuslu degiller cok net

0|0
    0|0
  • Onlar üstünü örtmek zorunda değil bence siz o dar beyininize bir örtü çekin neden batılaşmak yerine araplaşıyorsunuz biraz medeni ol ya

2|0
    0|0
    • gotunu basini acmak batilik yani?😃sende haklisin en medeniler hayvanlar ozaman modern kardes onlarda kapatmiyor ustunu. Karina giydirirsn iste modern kardesmz

• hahaj. gotu sksan cahil diyor. Sadce beden ve cinsellk konularinda akilli insanlar sizi

• Cinsellik ve beden umrumda değil istediğin konuda tartısmaya acıgım ben :)

• yüzü yok demek g. tle prim yapıyo oysa normal giyinip yüzü güzel kız çok

0|0
    0|0
  • Sana ne

0|0
    0|0
Yükleniyor...