Siyaset ile vatan hainliğinin kariştırılması?

Belli bir insan bu hataya çok düşüyor halbuki ülkesine ihanet ediyor. Bu hükümeti sevmeyebilirsin nefret edebilirsin ama sirf bu yönetimi eleştiricem diye ülke düşmanlariyla birlik olup devlete saldirmak vatan hainliği değilmidir? Suanki chplilerin yaptigi durum hdp ile arasindan su sizmiyor. Pkkya bir nevi destek veriyor neden bombalar patlasin akp zora dussun başa ben geceyik bu mudur siyaset arkdaslar?

0|0
1|1

Kızlar Ne Diyor 1

• Aynen eleştirebilirsin ben de eleştiriyorum ama geçipte twitterdan ya da herneyse geçip hükümet istifa demek neyin kafası

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• ben bir Türkçü olarak bu günlerde ümmetçi akplilerin gelin birlik olalım sözlerine çok gülüyorum bizi bu duruma zaten siz soktunuz neden sizinle birlik olalım ki? Bir de saldıran pkklılara neden lanet okumuyorsunuz diyenler var onlara da okuyoruz size de okuyoruz kemalistlere de okuyoruz. Her gün 7-8 tane vatan evladı şehit oluyor sizin tavizkarlığınız yüzünden. bir de herkese biz Türkçülere bile vatanseverlik satmaya kalkıyorsunuz. Hadi oradan diyorum sadece. İnsanlar hakettikleri gibi yaşarlar ve yönetilirler haini başa geçiren bu milletin kanı hiç dinmeyecek.

İşte gerçek vatanseverlik bunları söylemektir. Bozkurt yapan özel harekatçıları fişlemek hiç değildir.

Bu ülkede Türk'ün kanı akıyorsa sorumlusu kürtler ve kürt sevici olan ümmetçi zombiler ve kemalistlerdir.

0|0
    0|0
Yükleniyor...