Arkadaşlar kasiyerlik kucuk meslekler servis elemanlığı falan?

bu tür meslekleri yapmak çok mu zor çok mu stresli parası az tamamda paraya önem vermeyen biri için zor mu?

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• Yo öyle aşırı zor ya da aşırı stresli işler değil hatta yerine göre eğlenceli bile olabiliyor. İşini severek yaptıktan sonra stresi de yorgunluğu da çekiliyor. Mesela ben Carrefour'da pasta reyonunda çalıştım. Çok güzeldi, severek yapıyordum. Millet iki üç gün zor kalıyordu ben aylarca çalıştım.

0|0
    0|0
    • sonra neden bıraktın? birde namaz oruç vs. şeyler sıkıntı oluyor mu orda?

• abla cevap vereydin iyidi

• Gülüm benim tek işim burası mı dur cevap veriyorum işte. Sınavlardan dolayı mecbur kaldım. Okul dönemi gidince sınavlara çalışırken zorlandım, yoksa iş çok güzeldi. Normalde yemek molası hariç mola yok ama namaz vs durumlarda izin veriyorlar yani.

En İyi Erkek Görüşü

• Mecburiyetten yapilmiyorsa eglenceli olabilir diye dusunuyrm

0|0
    0|0
    • ya aslında bugün ygs açıklandı bende napıcağımı bilmiyorum ama yazın denicem bir öyle yerlerde calısmayı :D

• aga namaz abdest o tür şeylerden sıkıntı olmazsa calısırm

• Olmayacak bir yere girersin

Kızlar Ne Diyor 1

• Her iş zor, sana bağlı aslında.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Sen insan kahrı nedir bilir misin ey fani? :D egoları tatmin olmamış bir sürü insanın sana hayvanca davranmasını kaldırabilir misin?

0|0
    0|0
    • Evet :D çok var çevremde

• İhtiyacım yok çok şükür, ayrıca kastettigin mekanlardaki sakallı hocaların din anlayışı benimkiyle pek uyuşmuyor, Allaha şükür Ali altuntas hocamdan gerekli eğitimi ince ince aldım, yanı sıra bir de turizm gibi iğrenç bir sektörde 12 yıl aşçılık yaparak çalıştım. Bu on iki yılda 1000 kere öldürsem 1001. kez yine dirilse sonra ben yine öldürsem bile öldürmeye doyamayacağım yüzlerce şerefsizle tanıştım. Hayatı zor yoldan ögrendim. Şu kadarını söyleyeyim günümüzde her hangi bir iş yerinde hele hele özel sektörde diger insanlara göre sen itsin senden çok var dolayısıyla hiç bir değerin yok.

• Sakallılara laf etmenden belliydi... İyi akşamlar

Yükleniyor...