Toplum içinde cildi , kapağı ve içeriği müstehcen kitap okur musunuz?

Bu gün 5 kitap sipariş ettim kitaplardan biri ölüm p*rnosu çok merak ettim aldım. Siz bu tür kitaplar okur musunuz? Okuyorsaniz Çevrenizden tepki gördünüz mü? Veyahut Çevrenizde okuyan birisi için tepkiniz ne olurdu?

0|0
5|2

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Ben de ar var namus var yapamam kardeş.

0|0
    0|0
    • Niye kitap okuyunca namussuzmu olunuyor? p*rno dergisi okumuyorum ki kitap bu.

• Hiç bir kelime oyunu ahlaksızlığı ya da terbiyesizliği basitleştirip normal göstermeye yetmez. Bir başına okursun ayrı. Ama özellikle milletin içinde okuma isteği duyuyorsan hiç şüphesiz psikolojin berbat ve göçük durumdadır. Yani o kişide sıkıntı vardır.

• toplum içinde okuma isteği gibi bişi duymuyorum her kitabimi okuduğum gibi minibuste okula 1 saat erken geldiğimde öğle yemeğinden sonra veya bir ağacın gölgesinde okumak istiyorum her kitabımı okuduğum gibi. Fakat fazla muhafazakar bir toplumda nasıl karşılanacağı bilemediğim için önce burada sormak istedim. Mesela siz bile hemen terbiyesizlik diyip yadirgadiniz o zaman kimse argo konusmasin lan bile demesin terbiyesizlige lüzum yok nihayetinde. Madem öyle jinekologlar bir numara terbiyesiz veyahutunda göğüs kanseri sebebiyle doktora giden bir kadın en âlâsından bir terbiyesiz. Prostat incelemesi yapan doktor tam bir sapık. ? .

Kızlar Ne Diyor 4

• Kitabın içeriği önemlidir. Kimseye hesap vermek durumunda değilsin. Kitap belki ismiyle ironi yapıyordur, belki bir anlamı vardır.

0|0
    0|0
    • Ufaktan bir araştırdim içeriği de biraz müstehcen. Benim asıl merak ettiğim çevrede okuyan birini gorseniz tepkiniz ne olurdu?

• Bir tepki vermem. Ortalık yerde p*rno dergi okumadığı sürece sorun yok benim için. Her kitaptan çıkarılacak bir ders vardır. Kitaplar değerlidir benim için.

• Peki yorumun için teşekkürler.

• okumam

0|0
    0|0
  • Midem kaldırmaz ya şu an olduğu gibi kusura bakma bence kapağı da kötüyse falan okuma

0|0
    0|0
    • Siparişini verdim bile hem olumlu yorum yapanlar var güzel diyorlar yorumun için Sağol.

• Ya ben insanlarla muhatap olmak yerine kulaklığı takan usul usul müziğini dinleyen veyahut bir kosede kitap okurken içinde kaybolan birisiyim. Ama illaki ben kendimi bu sefillerden uzak tutarken bir dallama gelir sorar ne okuyosun diye o yüzden açtım bu postu.

• Sormazlar brnce sorarlarsa kitap de shfg

• Okuyorum, kitap bu ne okumayacağım.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• snufftan bahsediyon okuma kardeş. Heeç okuma. Okuma yani

0|0
    0|0
    • Evet ingilizcesi snuff sen okudun mu kötü mü neden okumiyim?

• yok abi amaçsız gayesiz iğrenç. Daha mühim konular var okunması gereken. Bir sapıklıpı okuyarak vakit harcama.

• Neyse ben yinede bir goz atayimda hoşuma gitmezse kutuphaneye bagislarim.

Yükleniyor...