İnsanları neden kıyafetleriyle yargılıyorsunuz?

İnsanları kıyafetleriyle yargılamanızdan sıkıldım artık. Buraya üye oldum olası mesaj öyle saçma mesajlar alıyorum ki. Şu dar zihniyetinizde, at gözlüklerinizden sıkıldım artık.

0|0
9|50

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 49

• Ben seni şununla yargıladım mesela
    www.google.com.tr/search

0|0
    0|0
  • Çok basit, genele bakıyoruz ve genel bir yorum yapıyoruz. Mesela toplumda her yüz kişiden 99 u hırsızsa bu toplum için hırsız diyebiliyoruz. Bir kişi için büyük resmi görmezden gelmiyoruz. Aynı şekilde senin gibi gtünün gamzesi görünecek kadar kısacık ve... mının dudakları baklava gibi belli olacak şekilde daracık giyinenlerin büyük çoğunluğu hiç bir rahatsızlık utanma ya da arlanma hissi duymadan hoşuna giden her erkeğin altına yattığı için size de gönül rahatlığıyla rospu diyebiliyoruz. Anlamadığın bir yer varsa çekinme sor.

0|0
    0|0
  • hesap ayarlarım takip etmedigim kişiler özel mesaj yazamasın secenegi ile
    aslında sizi rahatsız eden mesajlardan kurtulursunuz

0|0
    0|0
  • Anonimliğin olduğu sanal bir ortamdan ne bekliyorsunuz ki ben anlamıyorum. Tabi ki bu tarz yerlerde her türden insan görmek mümkündür. Aynı sokakta olduğu gibi, burada da her telden insan var. Ama burada anonimliğin arkasına saklanıp, istedikleri gibi davranabiliyorlar.

0|0
    0|0
  • Şimdi ablam, götü başı aşıp fotoğraf atan birisin belli ki? Yani aslında insanlar kıyafetin olduğu için yargılamıyor, kıyafetin olmadığı için yargılıyor. Efendi gibi kıyafet giysen kimse seni yargılamaz.

0|0
    0|0
    • Sebin gibi bit beyinlilere be sorusu soruyorsam ben de...

• Meselâ, profil resmini ele alalım hemen. Sütyen yok. Altında don da yok. Dondan daha kısa bir bez parçası giyip ortalıkta dolaşıyorsun. Kıyafetin icadı 650.000 yıl öncesine dayanıyor. Bunu bile doğru düzgün giyemeyen bir mahlukatın, gelip kıyafetlerimi yargılıyorlar demesi manidar.

• insanoğlu işte

0|0
    0|0
  • Doğru kimsenin haddine değil cehennemde herkes kendi kuyrugundan asılacak bizene gözümüzü kapatırız bizde.

0|0
    0|0
  • Sadece kendi düşüncelerinin doğru olduğunu zannetikleri için.

0|0
    0|0
  • yargılamak yok resimlerine bakıyoruz

0|0
    0|0
  • Genel anlamda katılıyorum. Ama burası sanal dünya. herkesin ayrı bir havası ve egosu var. alışsan iyi edersin.

0|0
    0|0
  • Burdaki insanlar olgun değil, çocuk.
    Bakış açıları hep cinsel, erotik. Kafaları nerde belli.
    O yüzden bunlardan mantık bekleme

0|0
    0|0
  • Yargılarız biz öyle cünkü aık giyinen kızın namuslu olmasınımı beklıcez mk herkese gösteriyo he he

0|0
    0|0
  • Kiyafet deyince bende , zengin fakir , hali yerinde olan , hali yerinde olamayan. Arasindaki farklilik sanmistim. Bos konu. Konu kilit soru çöp.

0|0
    0|0
  • Sen sıkıla dur. Giyim insanın kişiliğini yansıtır.

0|0
    0|0
  • Onlar buranın abazanları. 😃
    Engelle, şikayet et.
    Muhatap olma, kafana takma. 😉

0|0
    0|0
  • Çünkü çıplak olduklarında utanıyorlar.

0|0
    0|0
  • Senin neyine mesajlar atıyorlar onuda anlamadım ama mesajlarını kapatmadıktan sonra onlardan daha suçlu sensin. İyi akşamlar.

0|0
    0|0
  • bu konuda çok haklısın kardeşim bazı köpekler var ister istmez köpekliğini yapıyorlar o insanlar kardeşim ...

0|0
    0|0
  • Mesaj kutunu kapatabilirsin.

0|0
    0|0
  • Nickinden de kaynaklaniyor olabilir kanka kapat mesaj bölümünü 😁

0|0
    0|0
  • Ben de fake hesap acmanizdan sıkıldım.

0|0
    0|0
  • Haklısın

0|0
    0|0
  • sevişek mi :D niye sıkılıyorsan ya pembe sıkılma lütfen -.-

0|0
    0|0
  • hiç yapmam öyle şeylerr

0|0
    0|0
  • mesaj kutunu kapat dude

0|0
    0|0
  • hiçö yargılamam tarzım değil

0|0
    0|0
  • Kapak resmini altınkumdamı çekildin?

0|0
    0|0
  • Eeeee bu işler böyle

0|0
    0|0
  • kişiler kıyafetine göre ağırlanır muhabbetine göre uğurlanır demişler.
    burdaki kıyafet elbette markasına ve parasına göre değil temizliğine göre kabul görmekte. fakat şimdi çantası 1500 dolar olan kıymet görüyor yazıkk

0|0
    0|0
  • banane kim ne yaparsa yapsın biz insanın sıfatına kıyafetine değil sözüne bakarız

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    19

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 8

• Mesaj kutunu kapatabilirsin.
    Maalesef oyle insanlar mevcut

0|0
    0|0
  • Beni de dudagima göre yargılıyor kar onu napcaz 😂

1|0
    0|0
  • Giyim tarzı insanın karakterinin yansımasıdır o yüzden doğal bir şey ama demek istediğim marka giyinmek vs değil

0|0
    0|0
  • Ne giyersen giy edebin yerinde olsun kafi... Yargılamak haddimizdeğil..

0|0
    0|0
  • Yargılamak haddim değil

0|0
    0|0
  • Burada inan çok boş insan var , amaçları değişik insanlar var miletin görüşlerini paylaşıyor bazılarının işi gücü farklı şeyler

0|0
    0|0
  • haklısınız bizim toplumuzun değişmeyen zihniyetidir malesef
    toplum salt fikirleri=ön yargı

0|0
    0|0
  • Kapa mesajları

0|0
    0|0
Yükleniyor...