Siz birisine kirildiginizda bunu dile getirmeyi mi yoksa susmayi mi tercih edersiniz?

Siz birisine kirildiginizda bunu dile getirmeyi mi yoksa susmayi mi tercih edersiniz?

1|3
21|30

En İyi Erkek Görüşü

• Kırıldığımı davranışlarımla belli ederim.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bazen söylerim, bazen susarım.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 29

• Resimde ki yazının bakış açısına göre farklılıkları var.

Genelde insanlar sevdiklerine kırılır ee peki sevdiğimiz insana kızıp onu kırarsak ne olacak? Bu yüzden susmayı tercih ederim.

Diğer taraftanda bakarsan kızmıyorsam karşımdaki önemsizdir şeklinde düşünende olabilir. Bu yüzden nereden baktığına bağlı.

1|0
    0|0
  • kırıldımsa söylemem pek sesim cıkmaz bir süre sonra lafı gedigine koyar o defteri kapatırım o kişiyi de silerim

1|0
    0|0
  • Susmayı kanks

1|0
    0|0
  • Biriktiremiyorum. Hem sabırsızlığımdan hem de biriktirmenin verdiği "için için çürütmeyi" kaldırmıyor ruhum artık. bir şekilde tepkimi koyuyorum/gösteriyorum.

1|0
    0|0
  • Direk susar irtibatı keserim : )

1|0
    0|0
  • Kişiye olaya zamana mekana göre değişir :D

1|0
    0|0
  • Acikcasi dile getirmeyei sevmem. Hayatta her zaman birilerinin yaptigi yanlısı kendi anlamasi taraftariyim. Yuze vurmayi sevmem. Yuzune karsi vurunca anlami kalmiyor zaten , sogurum.

1|0
    0|0
  • Hiç affetmem, tekme tokat dalarim karşımdakine kelimelerimle. Lüzumu yok susmanin, kırdı ise seni, kır sen de onu ki, bir daha geçmesin sarı çizgiyi...

1|0
    0|0
  • Susarim genelde

1|0
    0|0
  • Direkt yüz ifademe yansır. Susarsam daha çok kızarım.

1|0
    0|0
  • direk söyle kırıldığında yoksa insanın içinde büyüyor büyüor bu konu daha büyük bir olay olarak geri dönüyor. o yüzden direk söylemek lazım

1|0
    0|0
  • Bazen susarsın bazen söylerim

1|0
    0|0
  • kızdığımı kırıldığımı asla saklamam , asla !!!

1|0
    0|0
  • 2. side

1|0
    0|0
  • dile getirmem onu

1|0
    0|0
  • genelde susarımm

1|0
    0|0
  • uzun süre susarım. tekrarlayana kadar. ya da sonsuza kadar.

1|0
    0|0
  • Ben dövüşürüm yani 😕

1|0
    0|0
  • sustan bir dert kızsan iki dert

1|0
    0|0
  • Susarm

1|0
    0|0
  • Bağırır çağırırım malesef kötü bir huy ama çabuk sinirlenirim kırılınca

1|0
    0|0
  • susmayı konuştukca iki tarafta ta zarar göreceği için ben susmayı tercih ederim

1|0
    0|0
  • O duruma gore degisir konusup dile getirdim de olur susarak cok sey anlattimda

1|0
    0|0
  • Susmak her zaman karşındakine cevaptır

1|0
    0|0
  • susmayı

1|0
    0|0
  • direk söylerim kendini düzeltin

1|0
    0|0
  • Söylerim direk birdaka konuşurken hata yapmasını diye

1|0
    0|0
  • Susmak en güzel cevaptır.

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 20

• Belli bir süre sonra topluca açarım kırgınlıklarımın defterini. Başta bazı şeyleri hoşgörürm önemsemem ya da susarım.

1|0
    0|0
  • konuşursam karşımdakinden biraz olsun güzel şeyler duyup yumuşamayı beklerim ama kalbim çok kırıldıysa canım son derece yanıyorsa günlerce susabilirim

1|0
    0|0
  • Genelde dile getiririm karşımdaki değer verdigim bir insansa.
    İçim rahat etmez çünkü :)) ❤

1|0
    0|0
  • Susarım genelde :)

1|0
    0|0
  • Kırılırım susarım o konusturmaya calısır kendimi neden kırıldıgımı ifade ederim oda anlar barısmaya calısır falan

1|0
    0|0
  • Susarım

1|0
    0|0
  • Karşımdaki insana göre değişir, sonuçta insanlar konuşarak anlaşır ama karşımdaki insan ne kadar çenemi yorarsam yorayım beni anlamayacak biriyse kendimi de hiç yormam... Yani neticede kime kırıldığıma bağlı.

1|0
    0|0
  • Topuğuna sıkmayı tercih ederim

1|0
    0|0
  • kırıldıysam çok iyi susarım, sesime hasret kalır

1|0
    0|0
  • Bende kırarım

1|0
    0|0
  • Şayet kızdıysam bağırır çağırır taş üstunde taş bırakmam sonra hemen geçer unuturum. Ama kırlıldıysam asla bir kelime dahi söylemem ve içimde yara kalır unutamam.

0|0
    0|0
  • susarım

1|0
    0|0
  • Söylemem susarim

1|0
    0|0
  • Vallhi 7.24 dile getiririm. Susmam ne susucam canim. Susanlardanda nefret ederim

1|0
    0|0
  • Dile getirmeyi.

1|0
    0|0
  • susarım

1|0
    0|0
  • Duruma göre değişiyor.

1|0
    0|0
  • Kimine söylerim kimine susarim