Boyu benden kısa olan kızla kavga edicem taktik verin?

Kiz hircin yani boyle deli gibi ne yapmam gerek savi hep acik ama büyük ihtimalle toplayacak sac çekmekten başka ne yapabilirim boyumun avantantajini kullanarak? Çok fark yok aramizda bu arada beni dövebileceğini saniyor. Artik ders vermem gerek hadi taktik

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• Çok Basit Boğaz Çengenesi Hareketi sonra, Omuz Zedeleyen Vuruş sonra Boyun Eğdiren Yumruk. :D Hepsi yukardan gelen sardırılar yani oldukça etkilidir :D Boyu kısa olanlara süper hareketler. :D Birde Yüze Tekme :D

1|0
    0|0
    • Yapılışlarıda kolay bak Boğazda yani Boğazdan tutuyorsun bırakmıyorum duvara duvara vuruyorsun kaldırıp sonra :D Omuzda Boyun ile omuz arasında bir boşluk var oraya tıklatsan kapı tıklatır gibi Finish yani Dengesi bozulur birkaç saniyeliğine sonra tekme tamam ya da kafasına sert yumruk öldü :D

• Tam anlamadim ama sagolasin kardeş djks

• Tabi anlamazsın erkek işidir dövüş yani :D Kız karate marate biliyorsun tamam sıçtın seni yerden yere çakıp tahta gibi ikiye böler seni :D

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 4

• Saçlarını bırakma

1|0
    0|0
  • Turan taktiğini kullan. Vurkaç yap dene onu ne yapabilir test et. Kendince rahatlasın yükseltiği an en direkt sağ yımrığla işini bitir.

1|0
    0|0
  • Levye ile kafasina vur. Sacmalama.

1|0
    0|0
  • Yere yakın olandan korkcan.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Atalarımız bile demiş götü yere yakın olandan korkucaksın diye 😂 sacını sakın bırakma bir sure sonra saçını elinden kurtarmak isteyince boş buluncak yere yatır. Karnını tekmele. Ikibuklum olur 😊

0|0
    0|0
Yükleniyor...