Bir kız ve erkek gerçekten dost olabilir mi?

Ben dost olabileceklerine inanıyorum, fakat çevremdeki çoğu kişi o tür ilişkilerin dostlukla devam etmeyip, ilişki boyutunun değiştiklerini savunuyor. Siz ne düşünüyorsunuz bu konuda?

Güncellemeler:

3|3
33|60

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Benim en yakın arkadaşım erkek ve şimdiye kadar arkadaşlıktan ileri tek durum onun abim gibi olmasıdı. Onun bir sevgilisi var aynı zamanda benim de. Ben arkadaş olabileceğine inanıyorum ama zor karşındakinin karakterine bağlı eğer gerçek bir arkadaşlıksa öyle kalır zaten

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 59

• Olamaz.. Öyle zannedilir ama değildir..

Ateşle barut ne kadar dost kalabilirse o kadar dosttur..

Bahsettiğim sağlıklı bireylerdir, diğerleri meselemizi cerh etmez..

#Vesselam

3|0
    0|0
  • https://m.youtube.com/watch?v=At8SXZVfIhg

Buyurunuz bakınız anlayınız

1|0
    0|0
    • Ben seviyeli bir dostluktan bahsetmiştim ama yine de teşekkür ederim aydınlattın :)
      Acımasız bir gerçek tabiki bu kadar da saf olmamak gerek :)

• Seviyeli dostluk bana göre; kardeş gibi olmak, ne bileyim yol göstermek, hayata dair fikir alışverişinde bulunmak... Ama bir erkek olarak istisna yoktur diyorsanız, bir bildiğiniz vardır saygı duyarım.

• Bak videodakilerin hepsi kardeş :D
      Aynen yok istisna merak etme

• erkek bensem, benden olmaz

4|1
    0|0
  • Daha çok küçük yaşlar için geçerlidir, bekarlık dönemi için de olabilir, sonrasında imkansız gibi bir şey... Zaten iki cinsin birbirini tam olarak anlaması imkansızdır... Erkegin halinden en iyi erkek anladıgı gibi kadın içinde bu geçerli, o yüzden dostluk deniyorsa kendi cinsinden olanı makbuldür...

1|0
    0|0
  • Çok yakın kız dostlarım var. Olabilir tabi bunun cinsiyet ayrımı mı var allah aşkına. Ama düşündüğün gibi sonrada aşka döşenler ya da bir tarafın kendini kaptırması olabiliyor.

1|0
    0|0
  • olabilirler tabi benim çok yakın olduğum kadın arkadaşlarım var.

2|0
    0|0
  • olur benim arkadaşlarımın çoğu kız bir nerdeyse 20 sene oldu bizim evin kızı gibi annem benden çok onun halini hatırını sorar o derece :)

1|0
    0|0
  • Bence bı kızla bir erkeğin dost olması aynı cınsten ıkı kişinin dost olmasından daha iyi ve daha mantıklı birbirinizin eksikliklerini daha iyi tamamlayabilirsiniz

1|0
    0|0
  • bende böyle sadece merhaba diye bilecegim içimi döke bilecegim bir dost arıyorum ama yok galiba herkez başka düşünce bekliyor yaklaşmayı

1|0
    0|0
  • tabi ki olabilir. arkadaşa sevgili olayı geçerse ben olmam kaçarım dedim. kesimi başta kestik, vefakar bir arkadaşmış o da

1|0
    0|0
  • Pek nadir gorulen birsey bu hayatta sadece kardesim diyebilecegim iki kiz tanidim cok sukur elinden gelen herseyi yaptilar benim icin onlari cok seviyorum 💕💕

1|0
    0|0
  • neden olmasın

0|0
    0|0
  • Evet olabilir. Herşey cinsellik değildir. Bizi hayvanlardan ayıran duygularımız, yüreğimizdir. Gerçek dostlar genellikle karşı cinslerden çıkar..

1|0
    0|0
  • Evet olabilirler ama
    Erkekte : Kuş uçana kadar
    Kızda : Yağmur yağana kadar.
    İyi günler.

3|1
    0|0
  • Gerçekten öyle bir dostum olmasını isterdim 👍

1|0
    0|0
  • olamaz.. bir noktadan sonra ateşle baruttur.. aksini iddia edene de gülerim.

0|0
    0|0
  • Dostluklar yürektedir ama dost olmayı hakeden kaç kişi var o tartışılır.

1|0
    0|0
  • Seviyeli ise olur

0|0
    0|0
  • Olur adam da benim gibiyse olur. .
    Delikanlı adam arkadaşına kardeşine yan gözle bakmaz.

1|0
    0|0
  • Çok güzel de okuyor. Benim 2 kız dostum var. Biri 5, diğeri de 6 yıllık.

0|0
    0|0
  • Arkadaş olabilir ama dost olamaz.

1|0
    0|0
  • Bende cogu kisi gibi dusunuyorum

0|0
    0|0
  • olamaz

0|0
    0|0
  • Bir erkekle bir kadın arkadaş olamazlar.

0|0
    0|0
  • Bence mantıklı iki insan ise olur.

0|0
    0|0
  • Olabilir

0|0
    0|0
  • Olamaz diyenlerin hiç arkadaşı olmamıştır. Muhtemelen hayatlarında hiç cinsellik yaşamadıkları için yakın arkadaşlarına şevhet duyabilirler. Bu yüzden olamayacağını söyleyen sabuncu kardeşlerimiz çıkacaktır.

0|0
    0|0
  • çok nadirde olsa olabilirrr

0|0
    0|0
  • Olabilir

0|0
    0|0
  • Tabiki

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    29

3 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 32

• Olur mutlaka. Dostum dediğim erkek arkadaşlarım var. hı, sevgiliden dost olmz ama dosttan sevgili olabiliyor tabiki o ayrı mesele.

1|0
    0|0
  • benim 5 yıllık bir arkadaşım var öyle aramızda hiç öyle bişeyin lafı şakasına bile geçmedi yani bu tamamiyle seninle ve karşındaki kişiyle alakalı bir durum neden arkadaş olunmasın ki karşı cinsten biriyle

1|1
    0|0
  • Ben kendime güveniyorum o konuda evet bir erkekle arkadas olabilir ve dost kalabilirim ama karsidakinin dusuncesi nedir bilemem.

1|0
    0|0
  • Bence gayet olabilir hemde çok güzel olur. Başka boyuta geçebileceği kişiye kalmış ama erkek ya da kız arkadaşı olan insanların sadece 1 tane karşı cinsten arkadaşı olmuyor hepsiyle de sevgili olacak hali yok ya.

1|0
    0|0
  • Ya benim cocukluktan beri kopmadigim gerçek dostlarim var hemde erkekler hemde sevgilileri var olan oluyor valla beceremeyenler düşünsün 😊

1|0
    0|0
  • Tabii ki olur. İki taraf da ergen değilse tabii

1|0
    0|0
  • Evet olabilir. Benim çok sevdiğim ve gerçekten güvendiğim dostlarım var. Yıllardır arkadaşız ama değişen hiç bir şey yok. Yani olunca oluyor. :D

1|0
    0|0
  • Bence de dost olarak kalabilirler yeter ki dostluk denilen şey sağlam temeller üzerine kurulsun

1|0
    0|0
  • Kişilere bağlı bir durum..

0|0
    0|0
  • olmaz ateşle barut yanyana olmazkı

0|0
    0|0
  • Olabilir tabiki

0|0
    0|0
  • Çok nadir belki olabilir ama ne gerek var? Bir kızı hemcinsinden daha iyi anlayabilecek 2 kişi olabilir. 1) babası 2) eşi

0|1
    0|0
  • Bazen doğru bazen değil.

0|1
    0|0
  • olabilir :D

0|0
    0|0
  • Tecrübelerime dayanarak söyleyebilirimki bir erkek ile bir kadın ömür boyu samimi bir şekilde dostluk sürdüremez imkanı yok illaki bir seyler oluyo yani arkadaşlık tamam ama samimiyet ilerleyince bir evrede bir duygu oluyor illaki

0|0
    0|0
  • Olamaz sonunda kesin bişey çıkar

0|0
    0|0
  • Bencede degisir o is yaş

0|0
    0|0
  • tabiki olur :) benim 7 yıllık arkadaşım var

0|0
    0|0
  • Kesinlikle olamazlarrrrr

0|0
    0|0
  • Sanmoyorum. bu devirde degistigi cok

0|0
    0|0
  • En yakın arkadaşlarım hep erkek, hepsi de benim canımdır..

0|0
    0|0
  • Olabilir

0|0
    0|0
  • Olamaz bence

0|0
    0|0
  • Kesinlikle hayir. Emin ol kendi cinsimden olan arkadaslarimdan daha yakin ve keyifli

0|0
    0|0
  • Olabilir

0|0
    0|0
  • Bilmem hiç dostum olmadı.

0|0
    0|0
  • neden dost olamasın ki

0|1
    0|0
  • Hayır olamaz sacmalamayin ateşle barut yan yana durmaz bunu anlatım artık ya

0|0
    0|0
  • Tabikide olabilir

0|0
    0|0
  • Olmazzz

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    2
Yükleniyor...