Bir müdür yardımcısının böyle davranması yanlış mıdır?

ben çok kıskanç ve çok hassas birisiyim. okulda bazı şirin görünen kızların yanağından felan makas alıyor. bu da çok zoruma gidiyor. aşırı kıskanç biriyim. o kızlara ters davranıyorum bu yüzden. bence insanları tipine göre yargılayan birisi diye düşünüyorum. olay şu ki dün suçsuz yere ve üstüme iftira atıldığı halde azarlandım. adam daha derdimi dinlemeden, sözümü kesip bana bağırdı ve el kol hareketi yaptı. (küfür veya el hareketi çekmek değil) bende sustum. sesimi çıkartmadım. 2 kelime ettim sadece '' hocam ben...''bu kadar. sonrada seni aklıma yazdım bir daha karşıma çıkmayacaksın ! defol git ! dedi. ya cidden çok kırıldım. sesimi çıkarmadan gittim. evde yarım saat ağladım bunun için. zaten çok sevdiğim bir müdür yardımcısıydı bu yüzden kıskanıyordum. suçsuz olduğum hala ortaya çıkmadı. gidiş o gidiş. olay orada kapandı. ama hala unutamıyorum ya cidden. deliye dönüyorum sanki. beni hiçbirzaman sevmeyecek benden tiksiniyor gibi düşünüyorum. o müdür yardımcısına kafayı takmış durumdayım. sınıfta 2 senedir benimle uğraşan insanlar var. herşeye rağmen yine uğraşıyorlar. piskolojim bozuldu bu yüzden. zaten sosyal fobi , depresyon ve anksiyete hastalığım vardı. iyice özgüvenimi kaybettim. şikayet edemem çünkü müdür yardımcısının gözüne gözükmekten, onun yüzüne görmekten, onun karşısına çıkmaktan korkuyorum ve istemiyorum artık. bugünde sinirden arabasını çizdim. ne yapacağım? siz olsaydınız ne yapardınız?

Güncellemeler:
güncel
güüünceeeel

0|0
3|1

En İyi Erkek Görüşü

• Biri Özet Atsın.

1|0
    0|0
    • müdür yardımcısı beni sevmiyor. ben onu seviyorum ve kıskanıyorum. ve beni suçsuz olduğum halde dün azarladı ve bana bağırdı. bende arabasını çizdim.

• İyi b o k yedin.

• aynen ^^

En İyi Kız Görüşü

• Bunlar gerçekten takılmayacak kadar basit meseleler. Ayrıca müdür yardımcınızın yaptıklarını hiç tasvip etmiyorum. Sapık birisi mi? Seni çok iyi anlıyorum. Bende bir zamanlar senin gibiydim. Çok basit olayları takıyordum. Şimdi ise kendimme kızıyorum. Yıllarıma yazık etmişim. Gençliğinin kıymetini bil. Bugünler bir daha gelmeyecek. Sanırım sen müdür yardımcısına ilgi duyuyorsun? Yanılıyor muyum?

1|0
    0|0
    • evet ilgi duyuyorum. herşeyi kafaya takmanın nedenide bazı psikolojik hastalıklarım var depresyon , anksiyete ve sosyal fobi.

• Ailenle aran nasıl?

• iyi sayılır. ancak beni pek umursamıyorlar örneğin bir sağlık durumum olunca herkeste olur , boşver , vb. yaşadığım ve beni üzen olaylarda da böyle geçiştiriyorlar.

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Kızlar Ne Diyor 2

• Niye bu kadar önemli boşver

1|0
    0|0
  • okulunu değiştir

1|0
    0|0
    • o herifin yüzünü görmek istemiyorum. şimdi zaten ortama alışmışım. değiştirmem yani.

• lise ikide 2. dönem haklı olduğum halde öğretmenin biri bana fena takmıştı artık okula gidmek istemiyodum okulu bırakmayı düşünüyodum ailem okulumu değiştirdi Elhamdülillah iyi kide değiştirmişim ortam değiştirmek zor gelmişti ama alıştım Allah'a şükür şimdi son sınıfım eğer taktılarsa değiştir kardeşim öyle gıcık öğretmenlerle moralini bozacağına

• okulunu değiştir

Yükleniyor...