Eşcinsellik günah mıdır? Eşcinsellik haram mıdır? Eşcinsellik günah mıdır? Eşcinsellik haram mıdır?

Eşcinsellik günah mıdır? Eşcinsellik haram mıdır? Eşcinsellik günah mıdır? Eşcinsellik haram mıdır?

Güncellemeler:
Bu soruyu Müslümanlara ironi (alay/dalga) olsun diye sormuştum. İslam dininde eşcinselliğin günah ve haram olduğunu biliyorum. Ben eşcinsel değilim ama ateistim. O yüzden haram, helal, günah ve sevap kavramları benim için hiç bir şey ifade etmiyor.

0|0
0|8

En İyi Erkek Görüşü

• Bu konuda yeterli bilgi ve kaynak yok aslında. O yüzden en doğrusunu ALLAH bilir. Tabiata ve doğaya aykırı olsa bile insanların %10 nunda buluna bir durumdan söz ediyoruz bunları öyle kolay dışlayamayız. Bir evlilik ve çeşitli korunma yöntemlerin ardından ne kadar günah ne kadar haram tartışılır. ( Bu arada kavmi örnek vermeden önce gidin bir o kavmi okuyun. )

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 7

• değildir.

0|0
    0|0
    • Bu soruyu Müslümanlara ironi (alay/dalga) olsun diye sormuştum. İslam dininde eşcinselliğin günah ve haram olduğunu biliyorum. Ben eşcinsel değilim ama ateistim. O yüzden haram, helal, günah ve sevap kavramları benim için hiç bir şey ifade etmiyor. Eşcinsel olduğunu biliyorum ve seni EİG seçeceğim.

• çok etkileyici gerçekten

• Haramdır tabii

0|0
    0|0
  • haram olabilir ama Allah hepimizi bir sınavla sınadığına göre buda onların sınavı olabilir hepimizin sınanma şekli farklı

1|0
    0|0
  • evet haramdır

0|0
    0|0
  • eşcinsel hissetmek değil ama ilişkiye girmek günahtır diye biliyorum

1|0
    0|0
  • Haramın beteri

0|0
    0|0
  • Haram