Varlık içinde mi yoksa yokluk içinde mi bir çocukluk geçirdiniz?

Çocukluğunuz varlık içinde mi yoksa yokluk içinde mi geçti?

Benim biraz yokluk içinde geçti diyebilirim. Hatırladığınız ve içinizi burkan bir çocukluk anınız varsa anlatın :)

0|0
8|5

En İyi Kız Görüşü

• Ne varlık ne yokluk ikisi arasında bir şekilde çocukluk geçirdim.
    İçimi burkan bir çok anım var ama birine değineyim: Çok küçüğüm babamla geziyoruz. Ben çok yoruldum ve eve gitmek istiyorum. Habire ısrar ediyorum eve gidelim diye. En sonunda küstüm. Durdum, inat ettim çünkü yürümekten çok yorulmuştum. Tabi böyle hep ara sokak tipi bir yerdeyiz. Bana sinirlendi o zaman kendin bul evi dedi. Koşmaya başladı benden uzaklaşmak istedi. O kadar yorgunum ki ama bir o kadarda babam olduğu için onu çok seviyorum. Yetişmeye çalışıyorum. Zaten çok sokak var, yön değiştiriyor ve son hızla koşuyor. Zorla yetiştiğimde bana baktı, hiçbir şey demedi. Yola devam ettik ama çok kırgındım. Bacaklarım artık daha da çok ağrıyordu ama sevmediğini düşünmem kadar üzücü gelmiyordu artık. O zamandan beri beni sevmediğini düşünüyorum😢

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Yokluk ve Varlik arasinda Agir olarak yokluk diyebilir.
    Cocuklugumda ki bir olayi anlatiyayim tam emin degilim ama o insanlarin o gruptan olduklarina neyse bakkalda cips aldim bos bir arazi ve mahalle arasinda oynayan arkadaslarm var kasali bir arac bu hondalar yok mu surgu kapili icinde 3 kisi 1 kisi sag cam tarafindan beni gostererek orda 1 tane var diyerek araban indi ve ustume dogru kostu tabi bende bizim abilerin mahalle arasinda top oynadiklari yere dogru kostum bana dogru gelen adam ise bana kotu bir sekilde baktiktan sonra geri dondu kalabaligi gorunce bu olayi hayatta unutmam buyuk ihtimal ile organ mafyasiydi belki baska bir seydir tam emin degilim ama beni kaciracaklari kesindi! olay gercek yalanda degil piskolojik olarak etki biraktimi hayir fazla bir etki birakmadi ! Sukur etmedimde degil halime benim yerimde baska biri olsa ve onlar kacirsaydi ya da ben kacirilsaydim ne olurdu sorulari hala yok degil kafamda! Olay 10-11 yaslarinda yasadim unutmadimda ! ha birde sey vardi arkadaslarimda harrypotter izledikten sonra kucucuk bir kaba su ve otlarla iksir yapip ictikten sonra hasta oldugumuda hatirliyorum! Atesim cikmisti ! Cocukluk iste.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Yokluk içinde, mutlu bir çocukluk geçirdim.

0|0
    0|0
  • Varlık içinde yaşadım. Kadıköy moda da oturdum.

0|0
    0|0
  • Orta halli..

0|0
    0|0
  • Varlık içinde

0|0
    0|0
  • Her istediğim şıp diye olmuyordu ama zamanla oluyordu ne yokluk ne varlık güzel çocukluk geçirdim 😊

0|0
    0|0
  • Anılarımı depreştirdir. Yokluk içinde geçti kitap bile alamazdı babam. Ayakkabılarım çok eskiydi hiç bisikletim olmadı. bir kere unutmam sınıfta eğitime katkı parasını veremediğimiz için veliler toplantısında annem ağlamıştı ilk utancımı orda yaşadım ):

0|0
    0|0
  • Varlık içinde

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Çevremdeki insanlara nazaran gayet iyiydik ama genel standartları düşündüğümüzde bence yokluk içinde geçti...

0|0
    0|0
  • yokluk içinde geçti. çocukken okula gidip gelmek dışında yaptığım tek şey kapı önünde top oynamaktı. lisede de ise ilkokuldan farkı, daha çok ders, daha az dışarısı. lise 1. sınıftan bu yana (22. yılımı doldurmak üzereyim) hep capoeira yapmak istedim ama hala yapamıyorum maddi yetersizlikten dolayı.. Bakalım ne zaman yapabileceğim :)

0|0
    0|0
  • Normal bir cocukluk gecirdim yokluk yoktu

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...