Asla unutamayacağınız çocukluk anınız nedir?

Çocukluğunuzda başınızdan geçen ve asla unutamayacağınız anınız nedir? :)

0|0
5|1

En İyi Kız Görüşü

• anı demeyeyım de cocukluguma daır unutamadıgım ve kımseye soylemeyedıgım bı olay var.. annem markete yumurta almaya gondermıstı... yumurtaları yavas yavas posete dızerken kırılmasın dıye arkamda bırsey hıssettım.. 25 yaslarında bı marketcıydı.. bende 6 yasında en fazla bı kız cocuguydum... hıc unutamıyorum.. adamın dayandıgını bıle hıssetmedım sadece popoma baskı yapan bırsey hıssettım.. o gunden sonra annem markete gıt dedıgınde gıtmemek ıcın aglardım... annemzorla gonderırdı.. yumurtaları sen doldur posete derdı.. bılerek arkamı donmem ıcın serefsıız adam.. arkama baka baka yapmaya calısırdım cocuk aklımla.. keske aıleme soyleseymısım.. bırılerı cocukluk deyınce aklıma bu olay gelır hep.. COCUKLARINIZ BIR YERE GITMEMEK ICIN AGLIYORSA SUPHELENIN... ZORLAMAYIN.. CUNKU KORKULARINDAN SOYLEMEZLER AMA HUZURSUZLUGUNDAN ANLAYABILIRSINIZ.. KORUYUN COCUKLARINIZI.. benım annem gıbı terlık alıp elıne dovme korkusuyla cabuk gıt al gel demeyın..

1|1
    0|0
    • Bu anlattığınız bana bir çok şeyi anlattı aslında.. Hani derler ya erkek yapıyorsa kadın tahrik ediyor diye ben hep şu cevabı veririm "o zaman 9 yaşında tecavüze uğrayan kızın suçu ne?"sizinki de bu bağlamda keşke yaşanmasaydı diyebileceğimiz ama bir çok şeye cevap olabilecek bir olay olmuş. Umarım bir yerlerde birileri sizin yaşadıklarınıza benzer şeyleri yaşamıyordur... Çocukların tavırlarına karşı ebeveyn tavırlarına gelince ne yazık ki toplumumuzda bu konuda karşımızdakinin ne hissettiğinden çok bizim o konudaki önyargılarımız etkili olduğundan söylediğiniz gibi şüphelenmiyoruz. Hemen biz çocukken böyle miydik annemiz birşey dese hemen yapardık zihniyetine bürünüyoruz.(Bu sözünün sadece anneniz için değil aslında bir çoğumuzun anne babası için geçerli). Teşekkür ederim...

• Hayatta sizi mutlu edecek şeylerle karşılaşmanız dileklerimle. Saadetler Dilerim... Esen Kalın.

• tesekkur ederım.. sıze de mutluluklar..

En İyi Erkek Görüşü

• Çok kucuktuk o zamanlar annemle babamı yatakta görmüştük kardeşimle yani o malum vaziyetteyken. Hoşlarına gittiğini anladık bir sonraki gün benden bir yaş küçük kardesimle denedik o zamanlar küçüğüz tabi birde 2 mizde erkeğiz ne yaptığımızı bilmiyorduk ama hoşumuza gitmişti sonra babamla annem gördü bizi başta güldüler sonra bidaha yapmayın diye ufak açıklamalar yaptılar. Kimse bilmiyor ilk defa burda yazdım. Bu olaydan dolayi hep kendi kendime utanmisimdir kimse bilmediği halde. Neyseki bir cinsiyet veya cinsellik problemim yok.

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Eskiden karlar daha çok dolu dolu yağardı. Bende dışarda yürüyordum. Solumda yokuş aşağı bir yol vardı. Karla kaplı olduğu için her yer bembeyazdı. Önümdeki beyaz naylon poşette öyleydi. Onu görmedim, bastım ve yokuş aşağı uçmuştum. Hiç unutmam☺😊😂

0|1
    0|0
  • Kırdığım dişim

0|1
    0|0
  • Kardeşimle çok kavga etmiştik annem ağzımızı ellerimizi bantlayıp oturtmuştu 😄 (ultra sinirli kadındır annem)
    Yine bir kere karda çok fena oynamıştık üstümüz cımcılık olmuştu kıyafetlerimizi camdan fırlatmıştı annem 😄
    Ah anne ah 😄

1|1
    0|0
  • kafama evdeki cam vitrin düşmüştü altında kalmıştım bir de ağaca çıkmıştım ama geri inememiştim arkadaşlarımdan birisinin üstüne atlamıştım :D

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...