İnsanların bitmeyen şu istekleri?

Bazılarının derdi ekmeğim yokken
Bazılarının ki villa seçememek, tek taşının küçük olması !

0|3
1|21

En İyi Erkek Görüşü

• Benim akrabalardan bir tanesi çok zengin tamam mı şöyle böyle değil yani gemileri var. Ben de normal bir adamım işte. Bir gün konuşuyoruz çocukla para meselesinden açıldı konu. Ben işte hani dert yanıyorum böyle o da dedi bizim de durumlar kötü para sıkıntı falan. Dedim taş olursun daha istiyosun insafsız. Abi bizim de durumumuz kendimize göre kötü dedi çocuk. Hak verdim o zaman.
    Takılma yani her zaman daha iyisi olduğu gibi daha kötü durumda olan insanlar da olacak. Maksimuma sahip olmak için elinden geleni yapıp daha sonra da sahip olduklarınla mutlu olmayı, yetinmeyi öğrenmek dışında yapabileceğimiz hiçbir şey yok.

0|0
    0|0
    • Aynı şey gecenlerde benımde basıma geldi.
      Çalıştığım yerde bir bayan var cay servısı temızlık vs yapıyor. İşi de çok olmuyor sadece arada bı cay verıyor işte. Geçen gün hüngür hüngür ağlıyor sordum neden ağlıyosun diye.
      Çokta bakımlı bı bayandır biraz kokoştur. Bana verdiği cevaptan ben utandım. Biyerine bişey mi oldu diye tekrardan sordum. Verdiği cevap şuydu ; Ben bu hallere düşecek kadın mıydım halime bak, ben en lüks arabalara binen, istediğini alıp istediği yiyen bir kadındım, şimdi temizlik yapıyorum. Şöyle bir kaldım biraz kendime kızdım ne diye soruyosun sanki diye. Sonra güldüm sen ciddi misin diye. Elin ayağın varken şükretmemekte ne demek oluyor? Çok zor geliyorsa işten ayrılabilirsin senin yapacagın işi de ben yaparım gocunmam dedim. Varlığından düştün diye mi bu gözyaşı senin derdin ne dedim. Baktım anlayacak gibi değil tamam ağla öyleyse dedim. Bu kadar şaşkınlık yaşamamıştım ne hallere düşmüşüz de haberimiz yokmuş.

• Helal olsun güzel konuşmuşun

• Teşekkürler.

En İyi Kız Görüşü

• Verdikçe daha fazlasını isteyeceğiz fıtratımız böyle en iyisi almaya bir sınır koymak

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• aynen.

1|0
    0|0
  • doyumsuzluktan

1|0
    0|0
  • Çok şükür basimi sokacak evimde var yiyecek ekmegimde. Gözüm yükseklerde değil.

1|0
    0|0
  • nankörlük.

1|0
    0|0
  • İnsanın içinde olan bir şey daha doğrusu batı kültürü hep daha fazla diyor ama bence ilerleme için gerekli olabiliyor ama sürekli aşırı kazanç bozuyor insanlığı medeniyeti en iyisi bence ilerleme olması ama abartmadan kimseyi ezmeden mümkün olduğu kadar eşitlik temelinde olması dengesi olması lazım herşeyin

0|0
    0|0
  • Herkesin bir derdi var iste kiminin ekmegi bayat kiminin pirlantasi ufak

1|0
    0|0
  • Hep onumuzdekine bakarsak boyle olur malesef
    Birazda aramizdan gelenlere goz atalim

0|0
    0|0
  • geçen adayı sattım yenisini aldım

0|0
    0|0
  • Lamborghini aventador aldım sarı renk ama siyah mı alsaydım diye içimden geçmiyor değil. Siz fakirler karanfil ben gül ^^

0|0
    0|0
  • bitmez

0|0
    0|0
  • 😊düşüncen beni etkiledi kimsenin gözü doymaz 70yıllık dünya hayatını Cennetteki sonsuz yaşama değişirler

0|0
    0|0
  • adaletiz dünyyaa.. zengin çok zengin fakirde çok fakirr ortası yokk

0|0
    0|0
    • yok yok ama zengine sor gene bişeyleri eksik. Adam 10 odalı evden tasınıyor dublex eve yıne sıgamıyor 5 kişi. Aşk olsun nasıl sığabilirler o eve.

• kanka anladım zenginsin :D neyin eksik soruyorum?

• Bu aslinda kendinle yetinememek. insanlar kendi sahip olduklari ile yetinirse mutlu da ola bilirler

0|0
    0|0
  • Sınavlar farklı kimi boşlukta kimi yoklukta.

0|0
    0|0
  • haklısın.. ne demek lazım

0|0
    0|0
  • sen dert etmezmisin böyle şeyleri?

0|0
    0|0
  • İnsanoğlu mutlu olamıyor Ki birtürlü 😉

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • ölünce toprak gözlerine doldun mu ben o zaman onların isteklerni görürüm

1|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...