Yakalanır mıyım , benim yaptığım ortaya çıkar mı?

arkadaşlar dün müdür yardımcısı beni odasına çağırıp bağırdı , azarladı konuştuğum bahanesiyle. utanmasa fiziksel müdahale uygulayacaktı. konuşmamıştım zaten. birisi beni konuşturmak için benimle uğraşmıştı. ve en sonunda istediği oldu. müdür yardımcısı azarladı ve suçsuz olduğum halde kalbimi kırdı. evde yarım saat ağladım.çok sevdiğim bir müdür yardımcısına düşman kesildim artık. benimle uğraşan kişide bir bahaneyle yırttı işin işinden. neyse bağırdı bitti o gün. bir daha karşıma çıkmayacaksın! , defol git ! felan dedi bana. bende o gün araba çizme işini kafaya koydum, pişman olması için. arabasını bilmiyordum ama bugün çıkışta okul bahçesinde bir araba gördüm. müdür yardımcısınındır diye umut ettim ve iğne ile çizdim arabayı. iğne kırıldı :/ ama çizdim. araba siyahtı bu yüzden çizik belliydi ve görür diye korkuyorum. ince ve biraz uzun bir çizik attım arabanın arkasına. ve o araba müdür yardımcısının değil beden öğretmenininmiş , arkadaşım söyledi. gerçi tam emin değilim ama muhtemelen müdür yardımcısı olmasada büyük ihtimalle başka öğretmenlerinde olabilir. müdürün bile olabilir. yani yanlış arabayı çizmem yüksek ihtimal ki zaten arkadaşım beden hocasının arabası dedi. suçum ortaya çıkar mı? görür mü ? yakalanır mıyım? her gün her arabaya çizik atsam bişey olur mu :D?

Güncellemeler:
kötü niyetle çizmedim. oto boyacılar da kazansın. alın verin ekonomiye can verin.
güncel

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Kızım sen gerizekalıı mısın? Okula milletle fingirdeyip hocanın arabasını çizmeye mi gidiyorsun yoksa eğitimini tamamlamaya mı? Türkiye senin gibilerin eline kaldı vay halimize ay

1|0
    0|0
    • okulda milletle felan fingirdemiyorum. suçsuz yere bana bağıramaz. hak ettiğini bulur , tıpkı onun bana bağırdığı gibi.

Erkekler Ne Diyor 5

• arkadaşın biliyorsa çok zorlama

1|0
    0|0
    • güvenilir birisi , 4 yıllık arkadaşım.

• Kul hakkı. Boş ver çizme kimsenin arabasını daha fazla.

1|0
    0|0
  • Sen yarım saat aglamışsın

Bende senin sorunu yarım saate anca okudum 😂😂😂😂 boşver

1|0
    0|0
    • yakalanırsam diye korkuyorum :/

• neyse oto boyacılarıda kazansın :D :D :D

• Hakkı sana geçti ama hesabını öteki dünyada ödersin bunuda bil

• kameralara bak ama Allah görüyor unutma

1|0
    0|0
    • biliyorum.

• bilmekle bunu algılmak aynı şey degildir insanlarda ölcenigini bilyo ama ölmüycekmiş gibi yaşıyor

• Ben öğretmen olsam benim arabamı çizsen yakalarsam seni şApardım valla affetmezdim

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Belli olur

1|0
    0|0
Yükleniyor...