Aylık gelir sorusu?

Merhaba. Kredi kartı alacağım, aylık geliriniz nedir diyor. Kredi borcum var onu ödüyorum, oraya giden parayı da mı aylık gelire dahil etmeliyim?

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• tüketim manyaklığına bari sen dur de her kredi kardı finans sektörünün boynumuza doladığı bir halattır... borç batağına sürükleyip kanımızı emiyorlar ayağını yorganına göre uzat nakit kullan ne harcadın ne kazandın bilirsin bizim telefon modeliyle hava atıp tek okuduğu kitap ilkokuldaki cin ali olan cahil görgüsüz barbar halkımız üretmeden tüketerek toplu çöküşe gidiyor bari sen kendini kurtar...

1|0
    0|0
    • Evet çok haklısınız ama bazen çok gerekebiliyor. Ben harcamama dikkat edenlerdenim. Ama keşke buna mecbur olmasak...

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 7

• Kredi kartı başvurusu yaparken aylık gelir kısmına (net ve brüt olduğunu belirtmen gerekir) maaş bordronda ne yazıyorsa o rakamı girmen gerekir. Kira geliri, yemek çeki vb türü başka gelirler hesaba katılmaz.

1|0
    0|0
  • Herhangi sigortalı bir gelirim varise onu belirtiyorsun ancak öğrenciysen ya da 20 yaşında falan isen genç Bonus Kart başvurusu internet üzerinden yap müşteri hizmetleri seni arar Sana sorarlar babanın gelir söylüyor ben o şekilde aldım herhangi bir gelirim yok bursu yok ve şu an kart limitim 1000 TL bana fazlasıyla yetiyor

1|0
    0|0
  • Maasini yazacaksin varsa kira ve diger gelirler

1|0
    0|0
  • Aylık gelirinize göre kredi kartı veriyorlar. Onun için beyan etmelisiniz.

1|0
    0|0
  • senin maaş gününde hesabına kaç tl yatıyorsa onu yazacaksın küsüratı ve kuruşuna kadar
    şşş

1|0
    0|0
  • Sallaa gitisn

1|0
    0|0
  • çok önemi yokdur

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...