Siyahi ARKADAŞI olan varmı?

Arkadaslar lütfen yadırgamayın. Ya oturduğum yerde siyahi iki kardeş var bir süre biriyle baya yolda selamlaştık ama ötesi hiç olmadı. Konuşmak tanışmak istiyorum ama bu ara hiç göremiyorum onları. Hayatta hiç siyahi arkadaşınız oldu mu?

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• var birkaç tane cidden çok iyiler. sen de konuşmak istiyorsan direkt git konuş hemen karşılık verirler.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Oldu. Niye olmasin ki? Fark yok...

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• bir çok siyahi arkadaşım var..
    belki okumak istersin..
    www.kizlarsoruyor.com/.../a58196-yalnizliklar-ulkesi-tanzanya

0|0
    0|0
    • Çok sıcakkanlı bir gençti pazar da saat satarken haksızlık yapıldı ona karşı çok üzülmüştüm. Ada'm gözümün önünde saati bozdu geri gelip çocuğu suçladı abi ben sana sağlam verdim ben yalan konuşmuyorum dedi ama çocuğa öyle iğrenç bir şekilde suç attı ki Ada'm UTandım. Odur budur tanışmak istiyorum ama köyden dönünce göremedim onu.

• Aman dikkat et kanka bilirsin onlar yere bile düşmüyor

0|0
    0|0
  • Kendine gel kızım :D

0|0
    0|0
  • waww zenci fantazisi haaa :)

0|0
    0|0
    • Ne iğrençsiniz.

• Cinselliği değil benim derdim. Siyahi biri de insan Allah yarattı onu da bizim ülke deki insanların önyargısı beni sinir ediyor.

• inan bana türkiye siyah-beyaz ayrımının en az yapıldığı ülke sen ırkçılık ne demek görmek istiyorsan avrupaya abd ye git de gör.

• Benim var

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Evet canım okulda tanışmıştık 2 yıl once siyahi sevgilim benim. Fesatlık düşünenlere cevap bile verme. Cok tatlı insanlar bir farkı yok bizlerden tek farkı ten rengimiz.

0|0
    0|0
Yükleniyor...