Yasak aşk kurbanı berat can davasında siz ne düşünüyorsunuz?

Çocuğun annesi servis şoförüyle yasak bir aşk yaşıyor.. Daha sonra kadın adamdan ayrılmak istiyor ve adam buna sinirleniyor.. Okul çıkışında adam zavallı çocuğu kaçırıyor ve ormanlık bir alanda boğarak öldürüyor. Çocuğu Küçücük çocuğu!
Yasak aşk kurbanı berat can davasında siz ne düşünüyorsunuz?
‘KANINI YERDE KOYMAM'

Beratcan Karakütük’ün cenazesi, dün son kez evine götürüldü. Evin önünde toplanan kalabalık “Katile idam” şeklinde slogan atarken, “Senin kanını yerde koymam yavrum” diyerek gözyaşı döken anne Türkan Karakütük bayıldı. Birde utanmadan bunu söylüyor arsız kadın.. O çocuğu sadece o ş*refsiz servis şoförü değil aynı zamanda annesi de öldürdü.!
İdam lazım idam.. Çocuğa uzanan ellerin kesilmesi lazım. Çok sinirliyim çok :(

0|1
9|14

En İyi Erkek Görüşü

• Serviscinin ifadesini okudunuz mu? türkan çocuk her şeyi biliyo öldür dedi bende öldürdüm diyo.

2|0
    0|0
    • Evet okudum.. Yazdığımda kanıtlanmış oldu. İğrenç bir durum.

• Beratcan'ın annesinin katil zanlısı Ersin K. ve iki erkekle daha ilişki yaşadığı iddia edildi. Beratcan'ın babası ise eşiyle ilgili şaşırtan açıklamalarda bulundu
      ATV ekranlarında Müge Anlı'ya konuşan Beratcan'ın babası Ergün Karakütük, eşinin suçsuzluğunu ortaya çıktığını ve eşinin psikolojisinin düzelmesinden sonra eşine ikinci bir şans vereceğini söyledi. Baba Karakütük canlı yayında şunları söyledi:
      "DOST HAYATI YAŞAMIŞ FALAN DEĞİL
      "Çok büyük bir acı yaşıyorum. Elim ayağım titriyor. Herkes eşimi suçlamaya çalışıyor ama suçlu suçsuz kim ortaya çıktı. Eşim çocuğunu boğacak kadar cani bir insan değil. Çocuğundan bir saniye ayrı yatan birisi değildi. Eşimle karakolda görüştüm "Suçsuz olduğu ortaya çıktı. Ben 70 milyonun önünde konuşacağım" dedi. Dost hayatı yaşamış falan dediler. Ben eşimin sonuna kadar arkasındayım. Bu kadar da güveniyorum.
      Çocuk bence acıda olsa kurtulmuş mu diyim çözemedim ki nasıl bir aile şuna bak. aptal bir babası bacım bir annesi var yazık.

• Aynen öyle.. Babanın bir korkusu olmasa bu kadar ıımlı olmaz kıyameti kopartırdı..

En İyi Kız Görüşü

• Bu sonu gelmeyen azginliklar yüzünden nice kanlar dökülur. Uslanmiyorlar. Allah ıslah etsin ! Önemli olan suçsuz çocuk Berat Can di. Canım benim... Nur içinde yatsın.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• İkisini de ekmek fırını na atacaksın bol ateşli olucak 12 saat vereceksin odunu oh mis gibi ilk cehennemi burada yaşayacaksın 😕😕

1|1
    0|0
  • kanı bozuk insan ürüyooo

1|0
    0|0
  • ikiside idam edilmeli

1|0
    0|0
  • Allah... Allah... Allah...

1|0
    0|0
  • oha bu nasıl bir şerefsizlik ya

1|0
    0|0
  • Valla kanka böyle bir duruma ne denebilir

1|0
    0|0
  • :( Ne zaman insan olmayı başarıcaz lan biz

1|0
    0|0
  • yav arkadaş.. şimdi gerçekleri gördünüzmü biliyormusunuz kadına ne diye yüklendiniz.. boş yere kimseyi yargılamayın..

farzedelim kadının onla ilişkisi oldu.. kaıdnın aklı başına gelmiş uzaklaşmış.. gidip kadının oğlunu kaçırıp öldürmek nedir.. bu nasıl insanlık..

tutmuş kaıdnı suçluyup taşlıyorsunuz.. sizin hiç hatanız günahınız olmadımı..

0|0
    0|0
  • bir Ara 2009 yılında Muge Anlıda vardı buna benzer bir oLay muhammed diye kücük cocuk anası baskasıyla zikisirken gordugu için öldürmüslerdi Hurdacı sinan, mutteahit kemal felan vardı hatırladınızmı

0|0
    0|0
  • annesinin bir suçu yok bu yüzden suçsuz bir çocuk öldürülmez.

0|0
    0|0
    • Nasıl suçu yok ulan. Kadın yasak aşk yaşıyor. Neresi suçlu değil? Ne kadar sonradan ayrılmak istese de düzgünce oturduğu yerde oturacakti.

• Yav git beni çıldırtma zihniyetsiz.

• @Viskilibisküvi asıl sen beni çıldırtıyorsun bu toptan gelimci yaklaşımlarınla.

• Kadın adama yüz vermeseydi , aşk yaşamasaydı
    Adam olan şerefsiz kişi , ufacık çocuğu öldürmeyecekti

0|0
    0|0
  • İdam şart

1|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 8

• Hak veriyorum.

1|1
    0|0
  • Yasak aşk değil, servis şöförünün karısına takıntılı olduğunu söyledi kadının kendi eşi. . Aslı astarı ortaya çıkmadan yorum yapmamanın en doğrusu olduğunu düşünüyorum.

1|0
    0|0
  • Vahset ne denebilirki evlilik kurumuna inancimiz kalmadi nurlar icinde yatsın kucucuk bir can gitti:( insanlar ne kdar acimasiz nasil kiyaniliyor sucsuz bir çocuğa:(

1|0
    0|0
  • Çok yazık böyle insanları anlamıyorum küçücük çocukla derdin ne niye ayrılığı kabullenemez can yakmak isterlerki

1|0
    0|0
  • Hayata bak ya lan ne vicdansız ne kansız insanlar var Allah belalarını versin

1|0
    0|0
  • Utanmazlar.

1|0
    0|0
  • idam edilmeli çok net suç ikisnde

1|0
    0|0
  • bizim burada oturuyorlar ve cok kotuler suanda

1|0
    0|0
Yükleniyor...