O küçük kız çocuğu olarak kalmak isterdim?

evt öyle kalmak isterdim zaman dursun 23 nisanda okuduğum o şiirde kalsaydı zaman dursaydı orda bence kalmalıydı çünkü mutluydum bana şimdi sorun mesela en mutlu olduğun an ne zamandı diye o anı söylerim. şimdi mutsuz muyum hayır şükürler olsun ama sorumluluk değil büyümek istemeyişimin nedeni sadece sorunlar da sizinle büyüyor başedecek gücün yoksa hadi bakim derler insanlar güçsüz olduğun için mi yaparlar yoksa karşısındakıni yenme veya ezerek kendini yüceltmek için mi?
içimden yazmak gelnce buraya girdim rahatlatır ya yazmak doğru mu? bana sormak lazım değil mi. hayır rahatlatmadı ama paylaşmak iyidir?

1|0
3|2

En İyi Erkek Görüşü

• ne güzel sessiz sakin yaşıyorduk demi

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Güçsüz olduğun için ezerler. hemde kendilerini yüceltmek için. kötü olmak isteyisimiz bu yüzden. Çünkü kotu olursan sevmezsin. insanlara inanmazsin ve güçlü olursun. Sevmedigin için üzülmezsin. inanmadığın için hayal kırıklığı yaşamasin. tabi bunlar için yanı kötü olmak için güçlü olmak gerekir. Güçlü olmak içinde çok acı çekmen çok zorluklarla baş etmen lazım. o yüzden güçlü değil mutlu olmak dileğiyle

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Güzel yazı idi. Eyvallah.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Öyle kalmak istemezdim

0|0
    0|0
  • Katiliyorum. Cok güzel yazmissin. Ellerine saglik

0|0