Millet iyice zıvanadan cıktık soyunmaya başladık ne oluyor size?

Soruları görüyorumda millet orasını burasını çekip soru soruyor ne oluyor ya size iyice zıvanada cıktınız size laf atanlarada geri kafalı falan der oldunuz nerde edep ahlak ya bu kadar basit miyiz ya kendinize gelin lütfen hepinizin karısı kocası eşi colugu cocugu olacak ilerde belki ve o zamana kadar biraz dikkat edin şöyle şeylere cehaletle edepsizliği karıştırmayın lütfen!!!

Güncellemeler:
Yardım amaçlı soru soranları demiyorum arkadaşlar yani kız gider karnını ceker sporcudur soru sorar vs onlara lafım yok zaten sadece kalcasını çeker nasıl kalçam oram buram diyenlere iyice zıvanadan cıkanlara yanlıs anlasılmasın sakın yoksa yardım için soranlara birşey demek kimsenin haddine değil.

1|0
9|6

En İyi Kız Görüşü

• Burda böylelerse gerçek hayatta nasıllar düşünmek bile istemiyorum.

1|2
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 8

• Aynı fikirdeyiz insanlar kendinize gelin çeki düzen verin tamam ozgursunuz falan ama edepsizlik diz boyu yeminle

1|2
    0|0
  • Sonuna kadar katılıyorum resmen kıyamet yaklaştı erkekler kadın kadınlar erkek olmaya edepsizlikte sınırları zorlamaya başladılar ülke zaten karışık yemin ederim korkuyorum

0|1
    0|0
    • insallah hayırlısı denk gelir artık diyecek söz bulamıyorum...

• Banane herkes kendi bacağından

0|1
    0|0
    • ilerde evleneceğimiz insanın boy boy fotoları dolasıyor olacak böyle

• Herkes kendinden sorumludur

0|1
    0|0
    • k. bakma ama ilerde evleneceğim insanın buralarda orasını burasını fotograf atarak benim yanıma gelmesini istemiyorum ve ortamı gördükçe korkar oldum artık...

• Kendine göre bir eş bulursun bence takılma buna

• Boşver milleti bakmayiver sende

0|1
    0|0
    • zaten beni ilgilendirmiyor ama ortamın bu derece kirli olması korkutuyor bu noktandan sonra boşveremiyorum ilerde evleneceğim kızın burada orasını burasını atmadıgını nerden bilebilirim ki

• Bence sen yüzeysel düşünüyosun herkes kendinden sorumlu herkes kendi namusuyla ilgilense sorun kalmaz

• yaa konu cok sapıyor yanlıs anlasılacak iyice sorun yok sende haklısın görüşlerine hak veriyorum.

• Artik biz insanar kudurduk iste felaketimizi kendimiz yapiyoruz.

0|0
    0|0
  • Kızlar azıtmış erkeklerde istemem yan cebime koy oldu

0|0
    0|0
  • Inanır mısın yardim isteyeceğim bir konu için soru sordum sadece 5 görüş. Bacak atsaydim 90 olmuştu

0|1
    0|0
    • ya bak onda sorun yok yani gidersin karnını falan çekersin anlarım ya da bir sorunun vardır atarsın ben ona laf etmiyorum kız gidiyor kalcasını orasını burasını cekip sizce nasıl güzel mi lütfen edepli yorumlar atın diyor orda şaşırıp kalıyorum yoksa sorunun vs olur sorarsın o ayrı zaten

Erkekler Ne Diyor 5

• Öyle sorulara en az 150 görüş geliyor.
    Herkes şikayetçi ama ilgi görüyor. İktidar partisi gibi

0|1
    0|0
  • Dünya haysiyetsizlerin eline kalmış.. At koşturuyorlar katılıyorum kadınında erkeğinde beyni cinsellikle devreleri yanmış hayvan gibi tek düşünceleri yemek, içmek, çiftleşmek.

0|1
    0|0
  • Şaşırmışlar kardeşim sen gözünü kapat.

0|1
    0|0
  • Sacma sapan insanlarin sacma sapan sorunlari deyip geciver kendisi bunu bildigi halde yapiyorsa senin gibi aciklayan insanlari gormezden geliyosa elinden hic birsey gelmez.

0|1
    0|0
  • Avrupalaşmak demek orayı burayı açmak demek değil. . . Bilgi beceri ve teknolojisini kazanmak demek... :(
    Biz giyim kuşam hadi onları geç yaşam tarzımızda onlardan kopyala - yapıştır yapıp diğerlerinde kör cahil kalıyoruz maalesef :S

0|0
    0|0
Yükleniyor...