Falcilara inanir misiniz?

Falciya inanir misiniz gider misiniz eger gittiyseniz anlattigi seyler doğru cikti mi? Ben gitmekten korkarim bizim ailede biraz olaylar olduğu icin 😄

0|0
2|12

En İyi Erkek Görüşü

• Bir müslüman olarak bilirim ki Rabbim bu tür şeyleri haram kılmıştır ve bakanları baktıranları ve inananları lanetlemiştir. Biri başkasına fal bakarken dinleyip o an içinizden azıcık bile söylenenlere inansanız dinden imandan çıkıyor, Allah a şirk (ortak) koşmuş oluyorsunuz. Şakası yok bu işlerin. Geleceği herşeyi yaratan ve belirleyen Allah dan başka hiçkimse bilemez. Bazen fal muhabbetlerinde söylenenler çıkar ama çıkmasına müsaade eden yine Rabbimdir. Müsaade eder bilhassas inandıklarınızın çıkmasını emreder ki bu da imtihandır, inandıklarınız başınıza gelir helak olursunuz. Aman diyeyim inanan insanlar uzak dursun. İnanmayanlar zatn yazdıklarımı takmayacakları için bildiklerini okuyabilirler..

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 11

• Falcılara inananlar dinden çıkar. Giden birisi acaba derse bile imanı şüpheye düşer gitmemek en iyisi.

1|0
    0|0
  • İnananın aklından şüphe ederim.

2|0
    0|0
  • İnanmıyorum, dinimizce caiz değil zaten.

1|0
    0|0
  • İnamam

1|0
    0|0
  • Sacmalik

1|0
    0|0
  • Falciya ne inanayim , ben bilim adamina inanirim.

1|0
    0|0
  • İnanmam

0|0
    0|0
  • yokkk

0|0
    0|0
  • fala inanma falsızda kal. d

0|0
    0|0
  • Fal işleri boş işler boşver sen gerçeklere bak kendi hayatını kendin şekillendir 😉😉

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 1

• Hayır inanmam

1|0
    0|0
Yükleniyor...