Bu gece yatmak yok Ygs barajı geçebilir miyim?

Eğer bugün baraj aşılmazsa balkondan atlamaya kadar gidebilir olay kesin geçmem lazım yoksa ben biterim hayatım kayar tamamen çökerim geçerim inşallah... Kaçta açıklanıyor bilen var mı

Güncellemeler:
...
,.,.,.

1|0
8|7

En İyi Kız Görüşü

• Ay harbiden artık açıklasınlar inşallah geçmişimdir burada kalmak istemiyorum bir sene daha..😕

0|1
    0|0
    • Lannn bir tek ben değilmişim çok heyecanlıyım valla geçen buraya yazsın heyecanımızı beraber paylaşalım :D

• Hadi yine iyiyiz damdan atlamıyoruz :D

• Ahah aynen😁

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 7

• İnşallah geçersin de gündemi meşgul etmezsin balkondan atlayıp burnu bile kanamadı mucize kurtuluş falan diye :d

1|1
    0|0
  • Mezun kaldım sakın kalma tavsiye etmem inşallah bende geçmişimdir bir sene daha bu şehirde kalırsam artık ölürüm herhalde

0|1
    0|0
    • Benim durumda aynı geçmem lazım ben yoksa finish :(

• Benim ygs 6 okul puanıyla 294 hiç beklemiyordum bu kadar ama sıralama çok geride lys de biraz zoralıycaklar bizi hemen başlamak gerekiyor çalışmaya

• Aynen ama ben bu puanı sınavın son günü 1 saat çalışarak çektim yani benim için büyük başarı lys önemli olan zaten yapan orda yapıyor edebiyat çok çalışıp yüksek çekmek gerek yegnim sadece eser ve yazarları ezberleyerek 35 çıkarmıştı mat+geo toplamda 20 çıkarmam lazım yaparsam eğer böyle maliye kamu yöentimi gelir. Amcamda aradı maliyede müdür dedi sen çalış maliye kamu yönetimi okul sonunda mutlaka alırız seni dedi çalışalım kız valla bak kötü bekliyorduk iyi aldık

• Insallah gecersin gerci gecmek bir anlam ifade etmez

0|1
    0|0
  • Hadi ya bugun mu aciklaniyor?

0|1
    0|0
  • Ya baraj aşmak ya da asmamak bu kadar hayatını etkilememeli hayatının merkezine koymamalisin. öyle şeyler dusunme

0|1
    0|0
  • Yarın gün içinde açıklanacak bu kadar kasma bence hayırlısı olur inşallah

0|1
    0|0
  • Merak ettim cidden geçtin mi bari barajı yoksa atlayıp öldün mü balkondan

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Barajı geçersiniz herhalde..

0|1
    0|0
  • İnşallah geçersin kardeşim daha gençsin kafaya takma bu kadar

0|1
    0|0
  • Geçtin lan geçtin sakin ol. Bende girdim takma kafaya bu kadar.

0|1
    0|0
  • Abi ygs barajı geçemediğin zaman hayat bitmiyor vallahi bak

0|1
    0|0
  • geçmiş olsun geçememişsin :D

0|1
    0|0
    • Şakası bile kötü :D

• 600 alaydın iyidi :D

• Haha valla barajı geçmeyi düşünmüyordum ondan çok sevindim :D

• Knk bu gun mu aciklaniyo