Alkollü kaza yapmak yardımcı olabilir misiniz?

Erkek arkadaşım alkollü kaza yaptı. Kazada 3 kişi hafif yaralandı. Mahkemesi var. 6 ay ehliyeti alındı geri aldık ehliyeti şimdi dava var. Sanırım 1 kişi şikayetci. Hapise girme durumu olur mu? Yoksa para cezasına çevrlir mi lütfen yardımcı olursanız sevinirim.

0|0
5|5

En İyi Erkek Görüşü

• Malesef hapis cezası yatabilir ehliyetide geri alamzsınız

0|0
    0|0
    • Ehliyeti 6 ay alındı zaten geri aldık şimdi davası var işte

• Kaza yaptı üfledi promil geçti 6 ay el koydular cezası bitti gitti karakoldan aldı ehliyeti şimdi de mahkemesi var

• 6 ay süre doldu desene :) o zaman almazlar sadece dava oda yaralanma olduğu için içeri alırlar belki zaten ehliyette bir işine yaramaz içerdeyken

En İyi Kız Görüşü

• Olasi kast gibi gozukuyo alkollu arac kullanmasi hakimin takdirine kalmis canim su asamada

0|0
    0|0
    • Ceza hukuku terimi kullanarak yapılmış bir yorum. KPSS mağduru musun?

• Ee tamam bak sen cevaplarına biz de kendi aramızda konuşuyoruz hukuk hakkında. Arkadaş senin cevabını da vermiş net biçimde.

• Basta yazmistim zaten @soran okursan eger

Erkekler Ne Diyor 4

• 6 ay çok az en az 3 sene olmalı bişey çıkacağı sanmıyorum bişey çıkması için öldürmesini bekliyor devlet

0|0
    0|0
  • Para cezasına çarptırılır büyük ihtimalle.

0|0
    0|0
  • hapis olmaz. para cezası.. bana 9700 yazmışlardı.. zaten bununda ılk korkucak bışey yok

0|0
    0|0
    • sende mi adam yaraladın? Ehliyetini mahkeme tekrar geri aldı mı?

• Mesaj dan size yazdım bakar mısınız?

• Muhtemel para cezası olur.. Ölüm ya da sakatlık yok

0|0
    0|0
    • Sakatlık yok ölümde yok. 6 ay ehliyeti alınmıştı geri aldık şimdi mahkeme işte

Kızlar Ne Diyor 4

• Bir şey çıkmaz ondan.

0|0
    0|0
  • Inşallah hapis cezası alır.

0|0
    0|0
  • İlk önce hapis cezası yazılacak sonra mahkeme paraya çevirecek için rahat olsun sadece para ödeyecektir. Ama kimse kimsenin yaşam hakkını elonden almaya hakkı yok sonuç daha kötü olabilirdi

0|0
    0|0
    • Evet haklısın bu konuda asla onu savunamam savunmuyorum da ama işte bazı psikolojik sebeplerden dolayı sık alkol içiyordu başına bu olay geldi :(

• He ya bu arada arada ben hukuk okuyorum dava somuclaninca büyük ihtimal ehliyetinede belli bir süre el konulacaktır

• Ehliyetine el konuldu zaten 6 ay sonra geri aldık

• Para cezası alır
    Bir tanıdığim lokantada kavga çıkmış admin kafasına Tava ile vurmuslar adam yaralanmış para cezası almış 1milyar

0|0
    0|0
Yükleniyor...