Sorunlu arkadaşla seviye nasıl korunur?

Çok sevdiğim samimi olduğum bir arkadaşım var. Olmayan meseleleri sorun haline getiriyor, bir sorun olsa çözümüne yardımcı olacağım ama yok. Mesai biter bitmez damlıyor iş arkadaşlarını eleştiriyor sürekli diğer arkadaşlarını anlatıyor, nasıl hissettiğini dahi anlayamıyorum. Bir de sürekli hayatıma müdahil olma çabası, Face'e girdiğim saatleri falan kontrol ediyor. Aslında iyi de biri, yani sıkıntım olsa koşar gelir. Ama gelgelelim benim de işim, ailem sorumlulukların var nasıl resmileştiririm bu arkadaşlığı n'olur fikir verin, kırmak da istemiyorum kimseyi ama migren hastası oldum artık cidden takatim kalmadı anlatamıyorum ya da anlamıyor durumu?

0|0
1|2

Erkekler Ne Diyor 2

• çok fazla umursamıycaksın.. sınırlarını koruycaksın.. gerektiğinde haddini bildirip gerektiğinde samimi olucaksın

1|0
    0|0
    • Kaç kez bildirildi o had, ama sonra vicdan yapıyorum o da kötü gün dostu kaç kez derdimi çekti diyorum da artık cidden takatim kalmadı yeminle kanım çekiliyor.

• sorunlu olan insanla seviye korunamaz ya yol vereceksin ya da çekmeye devam edeceksin

1|0
    0|0
    • Yol vermeye müsait değil ortam ve cidden rahatsız ruh sağlığı olarak, kendisi de farkında zaten. Sadece hergün aramazsın haftada bir ararsın bunu yaptırabilmek istiyorum. Herkesin hayatı var.

• bak arkadaşım yanlış anlama ortamlar hiçbirzaman müsait olmaz zaten parmak kangren olmuşsa keseceksin yoksa koldan vazgeçmek zorunda kalırsın
      bazı insanlar bunu anlamakda güçlük çekiyor

Kızlar Ne Diyor 1

• Merhaba merhaba
    Hepsi bu

1|0
    0|0
    • 10 senelik arkadaşlık bu, ortak bir sürü dostumuz da var. Silemem engelleyemem, ama hastalıklı şekilde ağlama duvarı ya da boş bir kağıt gibi yazıp yazıp yolluyor yani ben yalnızca merhaba desem de maruzum buna.

Yükleniyor...