Köpegi çöp kamyonuna fırlatan adamın vahşetini gördünüz mü?

Muhtar masum bir köpege tabanca ile vuruyor nedenini bilmiyorum köpek tabi yerde savunmasız bir şekülde yatıyor kanaması var ve çöp toplayıcılar geşiyor çöpçü adam köpegi tutuyor tutmasıyla köpegin bagırması başıyor ve tuttugu gibi fırlatıp atıyor o köpegin bagırması can çekişmesi gerçekten çok kötü oldum pislik adam nasıl atar ya veteriner diye bir şey var etraftakilerde hiç bir şey söylemiyorlar ya köpegi canlı canlı çöplerin içine atıyor ve şu an köpek ne yapıyor öldümü yoksa pialiklerin içindw hala can mı çekişiyor bilmiyorum elleri kırılsaydıda o köpegi atmasaydı nasıl bagırıyor nasıl insanlar var hiç acımaları ykmu bunların? Onlar dilsiz canlılar ahirette hesap soracaklar bizden onlara yaptıklarımız için lütfen yaralı hayva gördügünüzde arayın ücretsiz bakan yerler var haytapdan araşırabilirsiniz lütfen merhametli olun lütfen yalvarıyorum

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1372259926133273&id=217577848268159 buda videosu izlermisinz? evahşeti görün o ilçeyiarayarak şikyette bulunun ki bie şeyler yapılsın muhtarın adı yazoyoe orumlardada nereye telefon edebileceginiz

1|0
5|5

En İyi Erkek Görüşü

• O köpeği çöp kamyonuna atarken videoya çekip elleri cebinde izleyen 4-5 kişi var orda hah onlarında mk korkak hipneler gidip adamın kafasını sokmamışlar çöp kamyonuna

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Dilekce verdik biz orman ve su islerine

0|0
    0|0
    • Canim benim cumlenin icerisindeki yalvaririm kelimesi gozlerimi doldurdu senin gbi merhametli insanlarimiz oldugu sürece sanirim bu kötü insanlari görsem bile tüm insanlardan nefret edemeyecegim

• Ben teşekkür ederim canim Allah seni hep iyi insanlarla karsilastirsin ve yuzun hep gülsün hep mutlu ol güçlü ol:)

• İmşallah teşwkkür ederim senide :)

Erkekler Ne Diyor 4

• Normal bizim insanlar için.

0|0
    0|0
  • Bunlara hayvan demek isterdim ama malesef hayvanlar bile bunlardan daha insan

0|0
    0|0
  • Onun...

0|0
    0|0
  • yurdum insanı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Gormedim gorsem sinirlerim bozulur ne hale geldi memleketttt yaziklar olsun

0|0
    0|0
  • Oha kardeşim

0|0
    0|0
  • Allah belasını versin

0|0
    0|0
  • "merhamet etmeyene merhamet olunmaz "buyruluyor.
    elbet cezalarını çekecekler.

0|0
    0|0
Yükleniyor...