Düzinelerce kürtçü ve komünisti öldürüp vatana büyük hizmet veren Muhsin Yazıcıoğlu hakkında ne düşünüyorsunuz?

Ben Türkçüyüm alperen değilim ama gene de kendisini çok seviyorum onun gibi bu vatana hizmet eden bu kadar k-virüslerini temizleyen çok az kişi var. Kendisi alperenliği sürekli düşünme nedenimdir. Ruhu şad mekanı cennet olsun. Yarın onun ölüm yıldönümü hadi hep birlikte bir fatiha okuyalım.

Düzinelerce kürtçü ve komünisti öldürüp vatana büyük hizmet veren Muhsin Yazıcıoğlu hakkında ne düşünüyorsunuz?

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

• Mekanı cennet olsun. Dağ gibi adamı yediler töremeyesiceler...

0|0
    0|1

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

• İnşallah şehit olmuştur değerli bir insan

0|0
    0|0
  • muhsinler ölmez ölmez beton çok soğuk üşüyorum muhsinim:(

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• evet zamanında madımakta yaktığı alevilerden tanıyoruz kendisini bir otel odasına kapanmış çaresiz ellerinde silahı olmayan insanları öldürüşünden biliyoruz kendisini.. ilahi adalet işte yakarak öldürdü donarak öldü.

0|0
    0|0
    • O madımaktakilerde komünistti bugün yaşasalar kürtçü olacaklardı. Reis iyi yapmış alevi-sünni meselesi değil bu.

• aynen aynen amerika vuruyor yardım edin de kurtarın bizi diyen kandaşınız türkmenlere bile yardım edemediniz hayırdır kimse kendini ölüme atmaz diyosun öleceğini çok iyi biliyorsun :D ypg o toprakların tek hakimi amerika rusya taibii ki onlarla işbirliği yapacak onlar gücü olanı seçer :D ayrıca keleşle tankla nerden kovalıyorsunuz daha deliğinizden çıkamıyosunuz namı kemal derki hayallerle yaşayan

• Lan bir defol git ak kürdü kobanide islam devleti ananızı becerirken kim kurtardı sizi? hasekeden islam devletii kimin sayesinde çıkardınız? abd uçakları gelmeden önce islam devleti becermedi mi ananızı? kürt kadınlarını zikip satmadı mı? bu şerefsiz ümmetçiler peşmergeyi geçirmese yaralı piclerinizi tedavi ettirmese nasıl kurtulacaktınız? Türkmendağı hala düşmedi yalnızca %80'i al*vilerin elinde. Rusya gelmeden önce Türkmenler al*vilerin anasını zikmedi mi lazkiye'ye hapsetmedi mi? Sen daha ne konuşuyorsun? güçmüş. Ne zaman çöl fırtınası olsa islam devleti tarafından anaları becerilen sizler mi güçlüsünüz? İslam devleti daha 1 ay önce 50 kişiyle tel abyadı almadı mı? amerikan saldırı helikopterleri geldi siz k*rtler korkudan Türkiye sınırına kaçtınız. Amerikanın itleri yiğit olmuş. Sana cevap hakkı yok. k*rt ve al*vi olduğun için atıldın

• Adam birseyleri farketti harekete gecicekte. Sonra öldürdüler

0|0
    0|0
Yükleniyor...