Reddedilemeyen kız /erkek kimdir?

Çok düşündüm reddedilemeyen kız/ erkek kimdir diye kendinizce reddedilmeyen kimdir?

2|0

En İyi Kız Görüşü

• Reddetmeyi ben ilk faceden öğrendim. :D
    Sonra günlük hayatıma geçti, hayırlısı

1|3
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Yakisikli insanlar

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 15

• Ben hayatımda hiç reddedilmedim çünki hiç birisine teklif etmedim ama birilerini red ettim ve bunuda hep sıkılarak utanarak yaptım. Birisini red ederken açıkça rahatsız oluyorum çünki karşı tarafı üzdüğümü düşünüyorum ama malum kadınız. Kadın olduğumuz içinde daha fazla teklif alıyoruz. Daha fazla red ediyoruz.

1|2
    0|0
    • O konuda haklısın ama siz bazen ego yapabiliyosunuz biz onu yapamıyoruz ben bir kere reddedildim ama sonra reddeden kızı 3 kere reddettim değişik bişi ama

• Öyle biri yoktur

0|1
    0|0
  • Yok öyle birşey

0|1
    0|0
  • Reddettim ama reddedilmedim ben. :)

0|1
    0|0
    • Bende hiç reddedemedim :D

• Daha az insan kötü ilişki tecrübesi yaşamış olurdu evet :D

• Aynen öyle. Her gördüğü kıza tanımadan gelmezdi :)

• genelleme yapılmaması gereken konulardan biri olup karsı cinse gore degisen bir durumdur

0|1
    0|0
  • teklif sunmadıkca reddedilmezsin :D

0|1
    0|0
  • Herkesin bir reddedeni vardır. Mesela bizim okulun egoist yakışıklısını hiçbir kız reddetmez ama rihanna reddeder. Rihannayı Chirs Brown reddetti ve Chrisi reddedecek birsürü kezo var çevremde.

0|1
    0|0
  • Benim😂😂😂😂

0|1
    0|0
  • Aradığın özelliklerin birebir (her ne kadar olmasa da) o kişide bulunmasıdır.

0|1
    0|0
    • yok öyle bişey herkes fazlasını ister

• Yes, haklısın. Ama istediklerinin de değerini bilmez. Fazlasını isteyen daha sonra azıyla yetinmeye başlar, olsa da olur olmasa da olur moduna girer; sonuç "niye benim istediklerim olmuyor?"

• Hayatımda hiç reddedilmedim ama çok reddettim. Genelde karakteri kötü insan oldukları için

0|1
    0|0
  • Nedir kimdir kim değildir?

0|1
    0|0
  • Ulkeden ulkeye farkeder cinsel acligin zirvede oldugu ulkemizde kadinlar reddedilmez genelde

0|1
    0|0
  • Bana göre bir erkek beni uzmeyi aglatmayi basarmışsa o erkek reddedilemeyen erkektir ki bu da nerdeyse imkansızdır.

0|0
    0|0
  • Jigololar ve eskortlar.

0|0
    0|0
  • Rededildim yaaaa aman aman :-)

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• itinayla reddedilir

0|1
    0|0
  • reddedilemeyen kız : çok guzeldır seksidir yataga atmak ıstersın hevesını alırsın ve yol verırsın dolayısıyla reddedilir
    reddedilemeyen erkek : çok zengındır tipsizdir parası çoktur arabası ferrarı falandır ve asla reddedilemez...

0|1
    0|0
  • vardır elbet.

0|1
    0|0
  • Reddeden taraf genelde ben oldum. Yani zor bir insanımdır kolay kolay alisamam. ha tabi ret edildigimde oldu

0|1
    0|0
  • güzel ya da yakışıklı olandır

0|1
    0|0
  • Herkes reddedilir ne kadar yakisikli / guzel olsan bile asik birini etkileyemezsin

0|1
    0|0
    • Aşık birini yeniden aşık eder veya aldatmasını sağlarsın ama

• Bu kisilik meselesi karakteri olan kiz / erkek yapmaz ama bir yandan haklisn boyle cok kizlar var sevgili/ sevdigi var yakisikli biri yavsayinca zaman ayirinca dipleri duset

• reddedilmeyen arkadaşlar tanıyorum. fazla yakışıklı ya da çok güzel olmak gerekiyor.

0|1
    0|0
  • Tatlı dilli reddedilmez, tatlı dille ertelenir 😃

0|0
    0|0
  • yakışıklı ve kaslılar:(

0|1
    0|0
Yükleniyor...