Cok hızlı araba suruyorum nasıl yavaşlayacagim?

Direksiyonum sağlam pist tecrübem ve arabayı tanıdığım için arabanin limitlerinde viraja giriyorum apexten apexe gidiyorum arabadakiler korkuyor ama araba güven verdigi için bana güven veriyor nasil dizginlicem kendimi acaba

0|0
2|4

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 1

• Anneanneni ya da babanneni yan koltuğa oturt. Zaten 50 yi geçtiğin anda sirenler ötmeye başlar. "Oğlum dur oğlum yavaşla..." Sonra nenenin kurduğu senaryolar bilinaltına yerleşir. Hız yapmamaya başlarsın.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Bende öyleydim ne desem boş kardeşim bir müsibet bin nasihattan ii dir ama allah sana kaza bela vermesin dikkatli ol

0|1
    0|0
    • Makas vs yok. İstanbul bilecik gaz kesmeden 140la gidiyorum virajda da araba donuyor ama yolcular tirsiyor

• Ben tek şeritli köy yolunda hız kesmeden 180 ile gidiyordum çok dar bir yoldu ve tarla ya uçtum büyük bir kaza verilmiş sadakam varmış ki zemin yumuşaktı ve araba içine gömüldü 6 hava yastığı paytadı benim burnum bile kanamadı yalnız bir kaç dakika öldüğümü sandım ;)

• olanzapine kullan

0|0
    0|0
  • tek yolu arabayı değiştirceksin güven vermeyen bir araba süreceksin bir süre

0|0
    0|0
  • kaza yapmalısın dostum :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...