Çocukken hayal ettiğiniz meslek ile şu an yaptığınız veya okuduğunuz meslek ne :) ?

Ben ilkokulda doktor olmak istiyordum. Liseye geçtim, dokuzuncu sınıfta savcı olmaya karar verdim. Onuncu sınıfta tekrar doktor olmak istedim. Ama onikinci sınıfta bilgisayar mühendisliği okumak istedim. Şu an Odtü'de Bilgisayar Mühendisliği okuyorum :) Hayatın bize neler hazırlayacağını bilemiyoruz işte :) Sevgiyle kalın :)Çocukken hayal ettiğiniz meslek ile şu an yaptığınız veya okuduğunuz meslek ne :) ?

0|0
9|4

En İyi Kız Görüşü

• Çocukken astronot olup uzaya gitmek isterdim. Ama şu an lise son sınıfım ve sağlık meslek okuyorum. Yani stajyer kısmını atarsak hemşireyim. Gayette severek yapıyorum. İyi ki de seçmişim bu mesleği :) :)

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Astronot olmayı hayal ederdim şuanda ehliyet almayı bekliyorum ticarete atılmayı düşünüyorum.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Aynı =//

0|1
    0|0
  • Psikolog olmak istersen lojistik okudum su an isletme okuyorum yuksek lisansa da lojistik muhendisligi insallah 😃

0|1
    0|0
  • İkiside aynı anasınıfı ögretmeni

0|1
    0|0
  • Değişen bir şey yok aynı.

0|1
    0|0
  • Küçükken adli tıp istiyordum ölüleri deşmek çok eğlenceli geliyordu kulağa sonra anestezi bölümü seçtim, insanların deşilmesini izlemek daha eğlenceli olabilir sanırsam :-D

0|1
    0|0
  • hep ingilizce ört. okumak istedim öyle de oldu

0|1
    0|0
  • 9 10 yaşlarımdan beri spor yapıyorum. Hem bu yönde bir gelecek düşündüm. Besyo okuyorum.

0|2
    0|0
  • Çocuk doktoru olmak isterdim hep

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Annem Savci diyormus..
    Benim Hayalim Pilotu..
    Ama Pilotluk lisansim var..
    Şu an Muhendis/Yonetici..

0|1
    0|0
  • küçükken hep futbolcu olucam derdim :) dersler yüzünden budan vazgeçmek zorunda kaldım maalesef. lisede mimarlığa ve diş hekimliğine yöneldim. ve şu an elektrik elektronik mühendisliği okuyorum :D

0|1
    0|0
  • Tıp isterdim senin gibi Elektrik Elektronik Müh. okuyorum iyikide bu mesleği seçmişim

0|1
    0|0
Yükleniyor...