Ailem çok üstüme geliyor?

Okuldan eve geliyorum dinlenmeye fırsat bulmadan evi topluyor akşam için yemek hazirliyorum ben yemegi felan halledene kadar annem işten gelmiş oluyor babam emekli evde oluyor hep. Yemegi felan yer yemez çaydı bulaşıkdı onları hallediyorum ve dinlenmek üzere salona geciyorum. Babam bana bağiriyor boş boş niye oturuyorsun diye uyuyayim diyorum bu saate yatirlirmi diye bagiriyor. Telefonumu elime alinca kiziyor gozlerin bozulur birak şunu diye televizyon izleyeyim diyorum evde sabahtan akşama kadar siyaset haberleri var onlari dinliyoruz benimde hoşmua gitmiyor televizyonu degistirince bagiriyor odama gidip birseylerle ugrasayim diyorum aileden ayri oturma diye bagiriyor kafayi yiyecek hale geldim hafta sonlari disari cikmama dahi izin vermiyor kizsin kiz kismi evde oturur diyor. Yeni kapandim 1-2 ay oldu parasi var ancak hâlen alisverise cikmadik yeteni giy diyor kafami yiyecek hâle geldim napacagim ben ? Aileme karşida gelecek degilim ya?

0|0
6|4

En İyi Erkek Görüşü

• bende sabah 7 de evden çıkıp gece 2-3 gibi eve giriyorum ki onu bile istemeye istemeye yapıyorum.. Ayrı ev şart bence.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ailenin çocuğu eğitmesinden öok, çocuk da bir nevi aileyi eğitir. Sen aileni tembelliğe eğitmişsin. Bana da yapıyorlardı bir zamanlar. Bayağı direndim. Çok kavga ettik çok sıkıntı çektim ama şimdi höyt diyince oturuyolar. (Kız olmakla ya da erkek olmakla alakası yok)

Yani ben sana höyt de isyanlara gir demiyorum. Benim ailemle aramda aşırı bir güven ve saygı var. Benim verdiğim kararlara güveniyorlar.

Sende ailenin sana güvenmesini sağla. Birazcık da isyan et ;) sonuçta bu senin hayatın daha kaç kere geleceksin bu dünyaya.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Allah yardımcin olsun ama bıraz sert çıkman lazım ailene önce konuş böyleyken böyle artık yeter deyin k. bakma ama baban tam zopalık...

0|0
    0|0
  • Sonra kızlar neden evden kaçıyor.

0|0
    0|0
  • Dar görüşlü ailen var değişmezler babadan öyle görmüş onlara göre kız önemi yok

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• bu gıdısatla karsına cıkacak ılk aklı basında adamla evlenıp aılenden kacacaksın :)

0|0
    0|0
  • kaç yaşındasın

0|0
    0|0
  • Nası anne baba onlar be. İsyan bayrağını çek bune saçmalık

0|0
    0|0
  • Allah yardimcin olsun😓

0|0
    0|0
  • Sabret canim calisinca alirsin