Sevgilimin yanında dayak yedim?

Benim muhabbetimin oldugu çocuk vardı aynı okuldayız. Bugün kız arkadaşımla yürüyoruz çıkışta önümü kesti bunlar 6-7 kişi filan ters yapmaya başladılar Kız arkadaşım yanımda muhabbet çıkarmayın dedim. Serseri tipler laftan anlamazlar gerçide kız arkadaşının yanında adam mı oldun dedi yumruk attı bir kaç kişi daha vurdu sonra bıçağı çıkardım kovaladım filan b öyle bitti eve geldiğimden beri kız arkadaşım çevrimici olfugu halde yazmıyor soğudu mu benden

0|0

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 10

• Senin utandığını düşünmüş, nasıl yaklaşacağını bilememiş olabilir. Böyle bir durumda o bıçağın cebinde olmasina çok takılmaz sanırım. İlk mesajı sen at.

0|0
    0|0
  • O kız seni umursamamış demek ki, hayır yani dayak yesen ne adamlığın yarısı kavgadan kaçmak değil mi zaten boş ver takma.

0|0
    0|0
  • Bıçaktan dolayı korkmuştur herhalde. Sevgiliniz düşünmüştür yani bıçağın cebinizde ne işi var diye.

0|0
    0|0
  • Kiz arkadasin onun karsisina koydugun pek vahsi goruntulerle karsi karsiya gelmek istemiyordur.

0|0
    0|0
  • Hala var mı bunlar ya maganda gibi yol kesmeler hangi devirde yaşıyoruz

0|0
    0|0
  • eğer sırf bu yüzden soğuduysa zaten boşver onu ama sen at mesajı yaptığın şeyde yanlış bişey yok. ama kendini neden bıçak taşıdığın konusunda açıklamalısın

0|0
    0|0
  • Böyle konularda kızlar için kimin dövdüğü değil cesareti önemlidir😂

0|0
    0|0
  • Sacmalk. s byle bir durum yüznden sogudysa senden. Bence verlms sadakan varms hemn uzaklas kzdan

0|0
    0|0
  • aynısı başıma geldi erkek arkadaşıma saldırdılar şemşiyeyle gücümle vurdum seven kız sogumaz

0|0
    0|0
  • dayak yediğin için değildir bıçak çektiğin için korkutmuş olabilirsin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• bunlar hala oluyor mu ya

0|0
    0|0
  • cool story bro

0|0
    0|0
  • soğuduysa bile iyi olmuş kardeşim..
    sen yapılacakları yapmışsın.

0|0
    0|0
  • Benim arkadaşım kavga olcanda kıza birazdan geliyorum derdi ilerde dayağı yer üzerini temizler kızın yanına gelirdi :D

0|0
    0|0
  • Teselli edicegine tirpmi yapıyo 🤔🤔

0|0
    0|0
  • Iyi olmuş

0|0
    0|0
Yükleniyor...