Tesettürlü, hanımcık, erkegine itaat edecek, evlenmelik kız kalmadı mı yahu arkadaşlar?

Tesettürlü, hanımcık, erkegine itaat edecek, evlenmelik kız kalmadı mı yahu arkadaşlar?

0|1
7|6

En İyi Kız Görüşü

• Bence var :) yalnız su konuya açıklık getirmek istiyorum bazı arkadaşlar hatta neredeyse çoğu arkadaşlar bu konuda evlenmelik namuslu kız kalmadı diyorlar burdada bir arkadas demiş. Arkadaşım biz ne yapalım. Ben tesetturluyum vücut hatlarımi belli etmeyecek şekilde pantolon da giyiyorum Süslüman diyorsunuz. Çok şükür bu yaşıma kadar elime erkek eli değmedi ama ne hikmetse bu devirde namuslu kız kalmadı oluyor. Okulumada gidiyorum üniversiteye gidiyorsa kesin erkeklerle haşır neşir oluyordur bu oluyoruz. Daha bunun gibi bir sürü örnek allah aşkına insanları tanimadan nasıl bu şekilde konuşuluyor anlayamıyorum. Kusura bakmayın size patlamış gibi oldum ama gerçekler bunlar.

1|1
    0|0
    • Alkış emojisi

• Eig için teşekkürler :)

• Hak ettiniz küçük hanım

En İyi Erkek Görüşü

• Küçük yerlere bak nüfusu az olan yerlerde var

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• var öyle kadınlar ama yanlış adresdesin.

0|1
    0|0
    • burada aramıyorum tabiki..
      Peki nasl ulasırım sence

• Taze bitti djdj

0|1
    0|0
  • Vardır illaki.

0|1
    0|0
  • Neden itaat ediyor?

0|1
    0|0
    • Öyle istiyorum

• Benim itaatimi burada mı tartısacagım..
      Bunun güç ile hiçbir ilgisi yok, bulundugum konum, cebimdeki paradan fazla kazanan 20 li kız kolay kolay olmaz zaten. Bahsetmeye çalıstıklarım maddi kaygılar degil ama, siz düşündügünüzü yansıtıyorsuınuz saygı duyuyorum.

• Bahsettiğim durum sadece maddi bağımlılık değil. Bağımlılık birçok anlamda var ve günümüz hastalıklarından

• İtaat ne çirkin bir kullanım.

1|0
    0|0
    • çirkinse itaat etmezsiniz, gayet uygun bence, kadın imanlı eşine itaat edecek..

• Ben fedakarlık yapmayacagım, kimsenin fikrini almayacagım gibi şeyler söylemeidm.
      Muhalefet olmak için tutarsız konusmayın..
      '' kadın imanlı eşine itaat edecek.. ''
      Bu cümlenin manasını ögrenin sonra tartısalım.

• İtaat ile her istediğini yaptırmak istiyorsun. Kadının fikrini almıyorsun bile. Neyse, tartışmak istemiyorum. Düşüncelerimiz çok farklı.

• ıtaat etmek falan nedır ya ne sanıyosunuz kendınızı alalaa

1|0
    0|0
    • Seni ne ilgilendirir?
      Öyle istiyorum canım.

Erkekler Ne Diyor 5

• Kaldiysa bana da haber ver☺☺

0|1
    0|0
    • 30 olacagız neredeyse, yaya kaldık yahu

• Sende eşine itaat edecekmisin? yoksa bunu sadece gece seks hayatınızda mı yaşatacaksınız birbirinize? he unutma her tesettürlü bayan aynı değil her açık olan da

0|1
    0|0
    • Aydınllattıgın içni teşekkürler, gerektigi yerde itaat edilir..

• Evlenmelik namuslu kız kalmadı

0|1
    0|0
  • Bulursan haber ver ogluma alacam onlardan bir tane

0|1
    0|0
    • Yaş 30 glliyor, bitanesini kendime bulayım da egemen abi

• Bulursan haber ver uzak duralım

0|1
    0|0
Yükleniyor...