İlişkide aşağıdakileri yaşarsanız ne yapardınız?

Bir ilişkiniz var ve aşağıdaki sorunları yaşıyorsunuz
001-Ailecek evlerine gidildiğinde ne siz ne aileniz önemsenmiyor. Nasıl mı ailecek oturuyorken TV açılıyor ve kimse kimseyle konuşmuyor sanki yeter kalkın gidin dercesine.
002- Aileniz davet ediyor öğlen geliriz diyen kız tarafı akşam 7 de geliyor.
003- Yakınınızın düğünü oluyor (mesela dayınızın oğlu) davet ediyorsunuz gelinmiyor.(Bu arada aileler aynı şehirde). Kız tarafında düğün oluyor erkek tarafı olarak davet edilmiyorsunuz.
004- Kız, erkek tarafının görevi kız tarafını memnun etmek diyor.
005- 50 bin tl'lik yapılan altının üstüne birde altın kemer deniyor.
006- Benim ailem şöyle benim babamın/annemin gönlünden şunlar geçiyor deyip isteyipte istiyorlar.
007- 20 bin tl lik düğün salonu isteyen kız tarafı, 750 tl lik nişan mekanını ayarlıyor.
008- Borca giricem bütçem kaldırmıyor dediğinizde kız size ne yaparsan yap beni ilgilendirmez diyor.
09- Hiçbir özel gününüzü hatırlamayıp kendisinin ailecek özel günlerinin kutlanmasını istiyor.
10- Bu son olsun Bir kız, istemeye giderken alınacak tatlının markasına karışır mı ya...

ne yapardınız?

0|0
5|6

En İyi Kız Görüşü

• Aha böyle kızların kıymeti biliniyor işte

0|0
    0|0
    • Kıymet verilenler böyle yaparak kıymetlerini yitiriyor desek.

• Ya seviyorum ama neden böyle yapıyor neden böyle oluyor anlamıyorum. 3^yıldır çaba sarfettim çok emek var ne yapıcam bilmiyorum.

• Bilemiyorum iyi düşün

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

• biz de kendi halimize uzuluyoruz ne insanlar var ayrılırdım napıcam omur mu gecer boyle. o kadar degersiz misin bu kıza mı kaldın kala kala ayrıl gitsin cehennem olur hayatın..

0|0
    0|0
    • Ya sanki herşey maddiyatmış gibi istekleri bitmedi. altın eşya (salon takımı yemek odası yatak odası) yatak odasının çarşafları yatak örtüsü bornoz takımlarını dahi biz aldık. sonra düğün salonu kendileri belirediler toplamda 110 bin tl civarı masraf oldu bana. Onlar sadece oturma gurubu ile beyaz eşyaları alacaklardı sonra onuda sorun yaptılar. Buzdolabı ile çamaşır makinasını kız evi almazmış. Bu konu üzerine tartıştık zaten.

• Kardeş zor gerçekten benim babamın yaşadıklarını yaşamışsın bence aileler değil eşinle olan huzurun önemli. Ben sülalemde hiçkimseyi sevmem mesela hepsi çıkarcıdır nazar eder herkese, eşimde de böyle bir durum olursa sadece anne ve babası beni ilgilendirir geriye kalanlar beni ilgilendirmez.

0|0
    0|0
    • Ailesi benim içinde önemli değildi ama kız onların istkleri şöyle diyor her istediğim olsun istiyor en ufak bir şey söylesem beni paraya düşkünlükle suçluyor

• senin eşinle oturup sağlıklı bir kafayla konuşman lazım olayı siz yaşadığınız için ancak siz çözüm bulabilirsiniz

• Bu soru sanki daha önce de görmüştüm. Bu ilişki değil ticaret

0|0
    0|0
    • Evlilikten sonra kız toparlar diyorlar

• Sanmıyorum nasıl başlarsa öyle devam eder. Bu onun karakteri değişmez bence

• Bence birak gitsin

0|0
    0|0
    • Okadar emek verdim yaa ve karşılaştığım sonuç bunlar.

Erkekler Ne Diyor 5

• Abicim s**tir et sömürür bunlar seni. İliğin kurur yemin ediyorum

0|0
    0|0
  • Olmaz brro

0|0
    0|0
  • Parayla saadet olmuyor. Yol yakınken dönmek en iyisi.

0|0
    0|0
  • Kardes bu evlilikten Hayır geleceğini sanmıyorum yol yakinken tekrar dusunmende fayda var derim

0|0
    0|0
  • yok artık...

0|0
    0|0
Yükleniyor...