Ateizm hakkında bildikleriniz neler? Ateist bireyler hakkında ne düşünüyorsunuz?

Ateizm nedir? Ateist kime denir? Tanıdığınız ateist bireyler var mı? Onlar hakkındaki düşünceleriniz neler?

0|0
6|10

En İyi Kız Görüşü

• Allah'ın yokluğuna inanmak ve inandırmak için çırpınıyorlar. Aslında işin özü şu: ibadet etmek ağır geliyor. Namaz, oruç vs. Bunlar nefislerine ağır geliyor. Hatta bak şimdi de Deistler falan çıkmış. Allah var ama ibadet etmeye gerek yok diyorlar. Peh 😒

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Benzer bir konuda daha önce de yorum yapmıştım. Tekrarlamamda sakınca yoktur umarım. Ateist olduğunu söyleyen kişiler, dindar olduğunu beyan edenlerden daha dürüst, daha ahlaklı ve erdem sahibi. Tam tersi olması gerekli ama gözlemlerim hep bu şekilde

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Allah'ın varlığına inanmayan kişilere ateist denir.
    Tanıdığım birisi vardı inanmıyordu Allah'ın varlığına Kur'an-ı Kerim en acıklayıcı kitaptır mealini okuyabilirsiniz.

0|0
    0|0
  • boş beleş 'KİŞİLER ' muhattabım dışılar.

0|0
    0|0
  • tanrıtanımaz

0|0
    0|0
  • Her önüne gelen ateist olmuş ben bunu bilirim.

0|0
    0|0
  • tanrıya inanmıyorlar birçoğu zaten ortam çabasında bir grup rahatsız

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Adam olsun inancı beni ırgalamaz.. ateist, deist müslüman hiristiyan arkadaşlarım var ve her birinin kendine has sevdiğim özellikleri bulunmakta ama adam gibi adamlar

1|1
    0|0
  • Ateistlik iyi bir şey değildir.

0|0
    0|0
  • ateistim, allah aşkına uğraşmayın bizimle ya

1|1
    0|0
  • dusunecek bise yok allaha inanmiyolar bu arada adina bayildim o adam acayip ya

0|0
    0|0
  • İslamın yalan olduğunu anlamış insanların geneli

1|0
    0|0
  • var tanıdıklarım hiç bir şey düşünmüyorum ne düşüneyim :D

0|0
    0|0
  • insanlar.. ama boşluktalar

0|0
    0|0
  • Ateizm, dinleri ve metafizik kavramları red eden düşüncedir.
    Bu düşünceye sahip olan insanlara "ateist" denir..

Çevremde yok ama ben ateisttim:) Boş işler bunlar... Saçma sapan argümanlarımız vardı, ah be ne günlerdi:)

0|0
    0|0
  • islam düşmanları yuzunden biz ateistlere bok atmasınlar. bizim gibi insan olsalar dunya da kötuluk kalmazdı.

0|0
    0|0
Yükleniyor...