Ne olur yardımınıza ihtiyacım var?

Sıkılırsanız lütfen bırakmayın :(
Yıllar önce sanaldan biriyle tanıştım. Kısa zamanda birbirimizi çok en yakın arkadaş olduk. Hayallerimiz vardı. Benim tek arkadaşımdı. O olduğu halde kendimi çok yalnız hissediyordum senelerdir. Yanlızlığa alıştım. Herşeyi tek yapmaya başladım. Artık hiç arkadaş edinmemeye ve istememeye başladım. Elimde olmadan. Sanaldan ilk tanıştığımızda ben lisebirdeydim. Güvenemeden bir okul salladım. O okul çok yüksek puanlı bir okulmuş. Ben o kadar zeki değilim maalesef. :( Kız şimdi nasıl oldu bilmiyorum herşeyi çözdü. Tek arkadaşım vardı artık o da yok. Beni sevmiyor, istemiyor. Tek arkadaşımdı. O olmazsa kafayı yerim. Dertlerimi anlatacak kimsem yok. Kıza yazacak yüzümde yok. Ne yapacağımı bilmiyorum. Ne olur yardım edin.

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• Bence tek yasamak en iyisi. Cunku kendi dertlerine kendin derman buldukca yasamayi ogreniyorsun. Ben de yanlizim. Kimsem yok denecek kadar az. Evden ise isten eve gidiyorum. Monotin ve siradan bir hayatim var. Ama hic de derdim yok cok sukur. Cunku dert dinleyerek kendimi unutuyorum. Bazen usengeclik oluyor kendimi umursamiyorum. Ama mutlu ederk mutlu oluyorum :) birileri olmazsa olmaz deme. Her olmazimsin dedigin cekip gider hayatindan. Ben biraktim oyle soylemeyi. Olmazsa da olur ama olursa daha baska olur diyorum. Kendi kendini teselli et mesela. Ben neredeyse intiharin esigine kadar gelmisken "amaan Dunya'nin sonu degil ya. Elbet bende mutlu olacagim" diyorum. Uzgun oldugun zamanlar da mutlu oldugun gunlerini hatirla. Herkes her dakika mutlu olacak diye bir sey yok ki.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• neden öyle bir şey yaptın konuşabilirsin seninle gerçekten arkadaşsa bu durum onun içinde zor olabilir yaz veya ara affettirmeye çalış neden yaptığını felan anlat

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Bu yazdiklarinin aynisini ona da anlat ozur dile cok pisman oldugunu, uzuldugunu kotu bir niyetinin olmadigini soyle affetmesini iste

0|0
    0|0
  • Zeki değilim diye karamsarlığa kapılma sen aklını kullanmayı öğren ve yeni arkadaşLAR edin. Kimsenin göbeği kimseyle kesilmiyor

0|0
    0|0
  • Sen kendine bakya aman sende arkadaş çok istedikten sora

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...