Sizde sürekli yanınızda birisinin olmasını istiyor musunuz?

Ben bunu çok istiyorum son zamanlarda.18 yaşındayım ben istemediğim için hiç sevgilim olmadı ama artık bu bana koymaya başladı. Kendimi yalnız hissediyorum hoşlandığım birisi olmadığı içinde kimseyi düşünemiyorum ama yanımda birinin olmasını istiyorum hep. Sadece o merak etsin beni. Sadece o dinlesin anlasın beni. Ona sarılayım uyurken yalnız olmak istemiyorum artık. Yanımda biri olsa daha rahat uyuyacağımı düşünüyorum belki uyku sorunum düzene girer. Sizinde hep içiniz de böyle bir istek var mı*?

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• Kim istemezki

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Evet

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Yalnızlık iyidir.

0|0
    0|0
  • Onu buldum :P @BlueStorms

1|0
    0|0
  • Hayır

1|0
    0|0
  • :D tabi insanın sevildigini anlaması cok guzel bir şey ama sevilcek insan pek yok işte orda sorun :D

0|0
    0|0
    • Aslında bahsettiğim sevilmekle alakalı değil sadce bana güven verecek birini istiyorum belki de sevmesi de önemli sevmeyen durmaz yanımda zaten ama

• yani sevmese senınle konusmak istemez :) hayırlısı olsun bu kadar kafaya takma herşey olucagına varır :)

• Yanımda hep biri var 😞😞

0|0
    0|0
  • Bende 20 yaşina geldim benimde yok sevgilim :(

0|0
    0|0
    • Ben neden böyle olduğumu bilmiyorum çevremden etkileniyorum galiba daha bir kaç önce rahat rahat yaşayan yalnızlığı seven insandım ben

• Aynen hiç kimse anne ve baba kadar sevemez

• Öyle ama sevgilin olunca darklı oluyorr işte karşılklı sevgii

Kızlar Ne Diyor 1

• Var. uzun süre iliskim bitti artik iyi birinden hoslanip hergünümü onunla geçirmek istiyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...