Arkadaşlar çok nadir gülüyorum?

Arkadaşlar güldüğünüz zaman illa mutlu mu oluyorsunuz benim bir arkadaş grubum var ve aralarında kaynayamayan tek kişi benim çünkü onlar hep gülüyorlar kahkaha atıyorlar espriler vvs ben çok nadir gülüyorum ondada kahkaha atıyorum yani sonra konuşucak konu bulamıyorum espri çık nadir yapabiliyorum ama ben böyle biri değilim böyle hissetmiyorum neden böyleyim bir de mesela ben ses tonumu ayarlayamıyorum derste filan konuşamıyorum onlar kaynatıyor bişey fısıldamam gerek yüksek sesle diyorum falan beni pek dinlemiyorlar mimik jest çok iyi yapıyorlar ben yapamıyorum arkadaşlar nasıl düzelicem ben tüm gün susmaktan ve oturmaktan bıktım artık bende eğlenmek istiyorum ama olmuyor gülmem gerek gülmüyorum tavsiyelerinizi bekliyorum burcum Başak burçları alakası yok sanmam ama

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• İyi de sende bir sıkıntı yok, senin tabiatın böyle. Bende öyleyim. Teraziyim. Burçlarla hiçbir alakası yok. Çok fazla gülmem, herkesle kolay kolay samimi olamam. Galiba onlar kalıplarından çıkabiliyor ama biz başaramıyoruz galiba.

1|0
    0|0
    • Yükselenin de önemli imiş

• Yükselenimi bilmiyorum ama doğum saatimi biliyorum. 14.10.1991 15:00 te doğdum. Ya her insan değişken bence. Değişkenlikten kastım ruh hali. Bir bakmışsın şen şakrakken bir de bakmışsın volkanik dağ gibi olmuş.

En İyi Kız Görüşü

• Olur öyle

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Fazla kafana takma sis

0|0
    0|0
  • Bende senin gibiyim. Muhtemelen sohbetleri sarmıyor ve senin ilgini cekmiyordur. Salla gitsin. Çok gülmek itibar bozar.

0|0
    0|0
  • Biri senin yüzüne baktiginda tebbesum etmek sadakadır

0|0
    0|0
  • sen en doğrusunu yapıyorusn kardeş niye dersen herşey sebesiz gülsen bu mutluluk değil cahillik olur

0|0
    0|0
  • oda iyidir biz hiç glmüyoz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Özgüven sorunun var mı? Seni mutsuz eden şeyler var mı hayatında?

0|0
    0|0
    • Özgüven sorunum biraz var o da işte bu yazdığım şeylerden dolayı var

• Neler tavsiye edersiniz

• Kaynağını bulmak önemli. Onları çok büyüttüğün için olabilir.
      Hiç bir insanı gözünde büyütme. Bu o kadar gereksiz o kadar mantıksız birşey ki. Neden?
      O kahkahalarla gülen her konudan boş teneke gibi konuşan arkadaşlarının kim bilir nelere kafaları basmıyordur. Belki mantıklı bir cümleye, belki herhangi bir konuya vs.
      Hepsinin senden daha iyi jest ve mimiklerini kullanmaları, senden daha çok konuşmaları senden daha zeki, daha iyi, daha yetenekli insanlar olduklarından değil, senden daha özgüvenli olduklarındandır. Bu bir gerçek ve bunu kimse değiştiremez. Bu özgüvenin de kaynağı kimseyi gözünde büyütmemek aksine kendini büyütmektir. Ama dozunda tabii o da.

Bu aklıma gelen ve benim mantıklı bulduğum, seni çözüme ulaştıran yolda ''bence''' sana yardım edecek olan formüller.

Ama sen zeki, mantıklı bir insana benziyorsun abuk subuk şeylere gülmeyecek kadar.
      Bu yüzden kendini gözünde büyüt , onları değil. Kendiliğinden gelir gerisi

Yükleniyor...