"Para ile iman gizlidir" bu soz ne kadar dogru?

Bazi insanlar gostermelik bazi seyleri cok guzel yapiyor gerek para olsun gerek din. Sizce bu ne kadar dogru.

Güncellemeler:
bump
Guncel

0|0
1|5

En İyi Kız Görüşü

• İman gizli kalabilse de erkeklerin parası saatinden kadınların parası çantasından anlaşılıyor

0|0
    0|0
    • Haklisin. Daha cok dikkat edilmesi gerek cunki bazilari sirf bunun icin es seciyor. Ben mesela dindar bir es istiyorum ama oyle surekli dini seyler paylasan, insanlara ben dindarim diye gosterme cabalarini cok yanlis buluyorum yapmacik geliyor nedense. Zaten peygamberimiz bile demis tam bilmiyorum ama bir insanin sanirim karakterini anlamak icin namazina degil parayla tutumuna bakin diye.

• Aynen dinde parada göstermeye çalışınca iğrenç oluyor lakin para kendini belli ediyor kılık kıyafet ten maalesef günümüz gercekleri

• Evet haklisin biraz daha dikkat edilmesi gerek, Bill Gates mesela okadar zengin olmasina ragmen ortalama bir insan nasil giyiniyorsa onu giyiyor.

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 4

• Yanlış..

0|0
    0|0
  • Imanı bilmem ama parasini göstermeyen onlarca insanla tanıştım bu insanlar ayda ortalama 100.000 ve ustu kazanan tiplerdi ve hepsi çok sade yaşayıp hafta ici metro metrobüs kullanan insanlar

0|0
    0|0
    • Öyle öyle zengin oluyor iste onlar :) 100 bin kazanıp metroya binmek de biraz cimrilik yani

• Aksine cimrilikten değil zamandan kazanmak için bunu yapıyorlar ve lüks harcamalarını gerçekten hak eden yerlerde yapıyorlar mesela ben taksimde lüks bir mekana davet etmiştim çay 4.5 tl olduğu için bana kızmıştı 4.5 tl ye çay icebiliriz ancak gerçekten bunu hak eden bir yerde boğazda olabilir mesela demişti ama taksimde manzarası vs si olmayan ozelliksiz sadece lüks bir otel altında olan mekanda çaya bu para verilmez demişti ve kızmıştı bir sonraki cümlesi 2. Çaya simit sarayına gidelim çaylar benden olmuştu mantıkları genelde fayda maliyet üstüne kurulu

• Kimde ne kadar var bilinmez

0|0
    0|0
  • Fazla doğru.

0|0
    0|0
Yükleniyor...