AKP neden çocuk tecavüzcülerini koruyor?

Çocuk tecavüzcülerini araştıracak komisyona neden hayır der bir insan?

Dışarda iki sevgili birbirini öpünce kıyameti koparan yaratıklar minicik çocukların maruz kaldığı bu pisliği neden gizlemeye çalışıyor?

Bütün dünyaya rezil olacaksınız. Kimse ülkenin imajı falan demesin bana. O çocukların saçının bir teli bile bu ülkenin imajından milyon kat daha önemli. Ensar vakfını da, onu koruyan yaratıkları da tek tek rezil edeceğiz.

0|0
4|8

En İyi Kız Görüşü

• Ya çok net şekilde söylüyorum hayır diyen herkesin tek tek acı çekerek öldüğünü izlemek istiyorum. Yani hangi aklı başında bir insan buna hayır diyebilir nasıl bir mantık bu kafaları nasıl işliyor hiç anlamıyorum. Hepsinden daha rezil olanı ise beyni olmayıp fikri olan bir kadının ekrana çıkarıp bir kereden bir şey olmaz demesiydi. Ona da tecavüz etmelerini istiyorum. Sadece 1 kez. Karşısına geçip 1 kez ya ne olacak demek istiyorum.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Bizim millette çok kişide olan tipik durum; araştırıp künhüne vakıf olma gayretinden fazla konuşup itham etmekle vakit geçirirler..
    Nedenini merak ediyorsan Bülent Turan'ın açıklamasına bakabilirdin. "Suçun şahsiliği ilkesini" katlederek ve de istişare yapılmadan getirilen bir teklife katılmak zorunda değil kimse. Hatta desteklememeleri ve yerine daha iyisini getirmeleri gerekirdi.
    Nitekim öyle yapıldı. Bu soruyu sorduğun sıralarda Ak Parti'nin kendi teklifini getirdiği ve komisyonun kurulduğu da haberlere düştü.. Dün zaten bunun olacağını da haber vermişti adamlar. Ama tek taraflı bir medyanın haberinden bakınca görmedin muhtemelen bunu..

Kısacası, meseleleri düzgünce araştırarak yazın. Lüzumsuz huzursuzluk çıkartıyorsunuz sonra.. Bunu gören görsel/yazılı medya da kullanıp duruyor..

0|0
    0|0
  • deniz feneri davasına neden hayır derse onun için..

1|0
    0|0
  • çocuklar hem tahrik ediyor hem de rızaları var, dışarıda iki sevgili öpüşürse aynı değil bütün toplumun ahlakı bozuluyor. gerçekten çok garip bir toplum çocuk istismarı, taciz, tecavüz, aile içi şiddet, kadın cinayetleri, yolsuzluk rüşvet, katliam, terör, hırsızlık vs. bu kadar ahlaksız davranış varken çok ahlaklı olan bir toplum insanların cinsel hayatları yüzünden bütün ahlakını kaybediyor çok mantıklı bence.

0|0
    0|0
    • Bu toplumun ahlak algısıyla benimki arasında uçurum var, anlam veremiyorum bu saçmalıklara.

• bu arada o vakfı koruma nedeni olarak para aklamak için kullandıkları vakıf olduğu gibi bir tahminim var ama hiçbir dayanağım veya belgem yok sadece aklımdan geçen bir düşünce.

• Aramzda tecavuzcu olan varsa kendını feda etsın ak partili bir bekilin cocouguna tecavuz etsın. Savunması hazır zaten

0|0
    0|0
    • Aile bakanı çocuğunu hedef alsınlar ilk bir kerelik tecavüzden bir şey olmazmışmış

• senin içinde akp içinde benim içinde ensar vakfı içinde şeriat gelsin desek hayır dersin.. yok atatürk tanrısının kurallarıyla.. olmaz ablacım türkiye şerefsizler tarafından kuruldu ve öyle bir duruma geldi ki her kes zaten şerefsiz oldu dindarlar bile oldu..

0|0
    0|0
    • Hukuk kuralları uygulansa herkes layığını bulacak neyin kafası bu? O heriflerin yeri hücre! İslâmda sübyancılık yasak değil masal anlatma bana.

• Kadınların başını açması bile yasakken sübyancılık neden yasak değil diyorum!!!

• o kunu tartışılmalı fazla bilgim yok ama bir kıza sorulur üç kere ve kız isterse evlendirilir allahtan korkan bir baba kızı eğer üç defa isterse evlendirir. istemeden de evlendirmez. bence küçük olan bir kız istemez iradesi ile ha iradesi dışında da zaten onu zorlayan allah katında cezasını bulur veya üç söyleme ve karşılıklı rızaya uymadığından cezayı hak eder.. ama derin bir bilgim yok.. ve şey diyeyim imanlı olamak çok ayrı bir boyuttur mesala muta nikahı var müslümanlar arasında.. bu tamamen kuranda verilmiş bir hakkın suistimalidir. diyorum ya kuranda poğ yeme demez ye ama kimse yemez. işlerine gelmediğinden.. kız çocukları ile evlenilir neden işlerine geldiğinden.. ve ben böyle düşünüyorum kuranı anlama noktasında da müslümanlar sınanıyor.. ve çoğu bu sınavdan kalıyor bana göre. her neyse şeriat olmazsa ben atatürkü nasıl yargılarım bir fikir söyle..

• Çünkü AKP yobaz bir parti.

0|0
    0|0
  • çünkü kendi mahallesinden

0|0
    0|0
  • AKP ye zarar gelmesin diye iyicene sapıttılar
    Artık neyin doğru neyin yanlış olduğunu kestiremiyorlar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• bir kereden bişi olmaz... Tecavüz kaçınılmazsa zevk alacaksın... Onca cümle duydunuz? Hala soruyor musunuz...

0|0
    0|0
    • Hala soruyorum. Alışır ve normal karşılarsak onlardan farkımız kalmaz.

• Herşeye rağmen onları başımıza getirdiler. Oy verdiler. Bile bile isteye isteye.
      . Sence umurlarında mı insanların
      .. Dile getir suçlusu. Onlem al korkaksın. Tecavüze uğra suçlusun. Karşı çık komünistsin. Merhametli ol canımsın... Ekmek çal hırsızsın. Halkı hortumla baş tacısın
      .. Sence kimin umrundayız
      .

• Kimse kimseyi korumuyor atarlanmana gerek yok. Ateş olsan cümrün kadar yer yakarsın. Sadece çocuk değil tecavüz edilen hiç kimse cezasız kalmıyor bilip bilmeden konuşyorsun. Çok yakın arkadaşımız ceza evinde çalışıyor o anlatmıştı tecavüz suçundan gelenler ölmek için her gün Allaha yalvarıyorlar ve onlara filmlerde gördüğünüz işkencelerin çok daha fazlasi yapılıyor. Ve hal böyleyken bir gün ölüyorlar kimsenin haberi olmuyor demişti. AKP parti keşke sana ve senin gibilere idam cezası verse ne güzel olurdu. Kitap oku araştırma yap ananı babanı lafıyla da ortalığı pisletme anladın mi? Akp olmadan sanki bir boktunuz.

0|0
    0|0
    • Ulan herifler hapse girmiyor ne işkencesi?

• O komisyon kuruluyor hayır denmedi. Myneti açıp güncel gaberleri takip et.

0|0
    0|0
Yükleniyor...