Özgürlük adi altina soyunup, zina yapanlardan misiniz? Özgürlük diyerek, escins. elligi savunanlardan misiniz?
Nekadar ahlaksizsiniz?

0|1
16|24

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 23

• Toplumda ayıp olur diye hapşırığımı tutanlardanım

1|1
    0|0
  • Ahlak kavramına göre değişir, sizin ahlak cetveliniz zaten bende bir kıstas ta değil, size göre ahlaksızım ama ahlak nedir?
    Zina yaparım, kimseyi kara çarşafa sokacak halimde yok eşcinselliğide savunurum bütün LGBTİ bireylelerini de, sizin ahlak cetveliniz ancak pipimi ölçer benim...

1|1
    0|0
  • Özgürlük adı altında sevişeni, içeni, istediği gibi yaşayanı yaftalamak yerine neden herkes kendi işine bakmaz. İsteyen zinasınıda yapar, isteyen eşcinselde olur, isteyen bunlarıda savunabilir, isteyen kendine göre olmaması gerektiğinide savunabilir. Fakat kafa yapınıza ters gelen herşeyi neden "özgürlük adı altında" şemsiyesinin içine alıyorsunuz.
    Ahlak kavramını yaşadığın topluma göstereceğin saygı, birlikte yaşarken uyacağın kurallar, başkasına zarar vermediğin sürece istediğini yapman, özgür bir şekilde düşünüp topluma faydalı olmaya çalışma konusunda ne zamandır kullanmıyoruz farkındamısınız?

0|0
    0|0
  • Kendi bacagimdan asilacagim bilincinde ahlaksizim

1|0
    0|0
  • sadece sevgilim ya da ailem değil.
    tüm dişi bireylerin açık giyinmemesini isteyecek kadar ahlaklıyım

1|1
    0|0
  • ahlaklı olmaya çalışıyorum, elimden geldiği kadar nefsimi terbiye ediyorum allahın izni ile,
    insanı insan yapan 2 özellik 1. ahlak edep 2. düşünce ve akıldır,
    eğer sadece düşünen bir insansanız ve ahlaksız iseniz sizin şempanzeden farkınız yoktur bence

0|0
    0|0
  • Ne yapıcan sen bunları sen daha özgür hissedemedinmi kendini herkesin özgürlük anlayışı farklıdır mesala ben playboy olduğumda kendimi özgür hissedeceğim 😉😉😉

0|0
    0|0
  • özgürlük sokak ortasından öpüşmek soyunmak değildir. bunu böyle anlayan kezban ve kamiller de var tabi aramızda.

0|0
    0|0
  • Hic biri.. :S
    Sendenim... :)

0|0
    0|0
  • DEGİLİM

0|0
    0|0
  • İnsanları yargılamamalısın herkesin ahlak, inanç, düşünce sistemi kendinedir.
    Ne kadar ahlaklısın sorusu da ahlakmetre gibi bişey varsa, üfleyelim sonuca bakarız.

0|0
    0|0
  • Neysem o yum

0|0
    0|0
  • Alkol kullanan biri ile zina etmem

0|0
    0|0
  • hiçbiri değilim çok şükür :)

0|0
    0|0
  • bu ahlaksızlık değil

0|0
    0|0
  • genelleme yapacak kadar değilim.

0|0
    0|0
  • Dindarım diye yobazsam ben yobazım. Özgürlük dedikleri buysa beni kafese tıksınlar

0|1
    0|0
  • Hayatımı kafama göre yaşayacak kadar

0|0
    0|0
  • Ela profilinden anladigim kadariyla sahon modifiyesine aşkla baglisin

0|0
    0|0
  • adamına göre muamele yapıyorum

0|0
    0|0
  • Sanane be zavallı yaratık milletin derdi senimi gerdi.

0|0
    0|0
  • Çok ahlaksızım her haltı yedim

0|0
    0|0
    • hahahahah samimisin :D

• her tanıştığım kıza söylerim aslında 24 yaşına kadar hiçbi kızla öpüşmemiştim bile 24 den sonra açıldım :)

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 15

• Bence o özgürlük değil edepsizlik hep bunlar yüzünden tecavüz olayları arttı hele bir kadının zinayı savunması şapsallık

1|0
    0|0
  • Bilfiil transseksuelim.

0|0
    0|0
  • Kimsenin içini bilmeden dinine, imanına veya ahlakına dil uzatamam.

0|0
    0|0
  • Hahah güldürdün😂😂 ahlak bu mu senin için?

0|2
    0|0
  • eşcinselliği savunmakla ahlaksızlığın ne alakası var anlamadım? Kişi özgürdür bunu ahlaksızlıkla bezeyip yargılayamazsın bunu yaptığında zaten ahlaksız sen oluyosun

0|0
    0|0
  • İnsanların ne yaptığını sorgulamayacak kadar ahlaklıyım.

0|1
    0|0
  • Değilim

0|0
    0|0
  • toplum ahlakına bakarsak ciddi anlamda ahlaklı kimse bulunmaz biliyorsun değilmi? ne kadar ahlaklısınız diye bir soru sormak saçma bence

0|0
    0|0
    • soruya degil cevaba odaklan :)

• sadece zina degil sadece bir iki örnek verdim :)

• he tamam ama biraz göreceli bişeye girer işte

• Ahlak iyi biseydir.. ama bildigin acayip biseyim ben. türünün tek örnegi.

0|0
    0|0
  • Es cinselligin bir seçim değil hormonal bir olgu olduğunu bilecek kadar bilgiliyim 😉

0|1
    0|0
    • haram oldugunu bilcek kadarda dindar olsaydin basin yanmazdi

• ozaman maymundan gelmesin sen

• Canım ben topraktan geldim toprağa gideceğim ezanla doğdum selayla gomulecegim ama sanırım senin aklın karışmış insanları sınıflara ayırmam ahlak bekciligi yapmam her koyun kendi bacağından asılır sanada tavsiye ederim

• ahlaklı olduğumu düşünüyorum

0|0
    0|0
  • Özgürlük demeden erkek çocuklarına sapıklık yapanları savunanlar? Onlar ahlaklı mı?
    Kime ne benim açık giyinmemden

0|0
    0|0
  • 10 üzerinden 9 buçuk

0|0
    0|0
  • Tatlim bunlar ahlaksizlik degil, gunah olabilir (muslumanlik inancina gore o da) ama bunlari yapan birine dinsiz de diyemezsin, ahlaksiz da. Her sey o kadar basit degil.

0|0
    0|0
  • isteyen istediğini savunur , ahlak kavramı nedir önce onu sor

0|0
    0|0
Yükleniyor...