Metabolizma mı nasıl hızlandırabilirdim?

diyet yapıyorum pilav makarna ekmek yemiyorum haliyle. ama bişey bu tarz şeyler yemedende insanın tuvaleti gelmiyor :) metabolizmamı hızlandırmak için neler yiyebilirm ve ya içebilirim?

0|0
5|6

En İyi Erkek Görüşü

• günde 3-4 tane soda iç içinede limon sık

0|0
    0|0
    • zararı olmaz mı ki öylede

• deneyeceğim o zaman teşekkürler :)

• hadi baam dene :D rica ederikk

En İyi Kız Görüşü

• acı biber vs hızlandırıyomus acı tuket hep

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• bir öğünde fazla yem onun yerine çok öğünde de azar azar ye. örneğin 3 öğün tıka basa yiyeceğine 5-6 öğün azar azar ye, bol bol su iç ve tabi egzersiz yap

0|1
    0|0
  • bazal metabolizmanı hızlandıramazsın herkesin kendine özgü metabolizması vardır. ama spor yaparak koşarak sadece o anlık hızlandırabilirsin. ama ne yaparsan yap yaşın ilerledikçe metabolizman yavaşlayacak.

0|0
    0|0
  • Mesela egzersiz

0|0
    0|0
  • Lifli gıdalar yemek lazım yoğurt probiyotik yoğurt kefir kakao yağsız yoğurt yeşil çay...

0|0
    0|0
  • günde 3 litre su içmen lazım...

0|0
    0|0
    • su içmede sorun yok 3 litre içemesem bile 2 litre içiyorum :D

• sudan başla metabolizmanı hızlandırabilecek yağ yakıcı L- karnitinler var ama onlarıda spor yaparken kullanman lazım

Kızlar Ne Diyor 4

• Metabolizma çayları var. Onları deneyebilirsin. Dengeli beslendikten sonra her şekilde tuvaletin gelir. :)

0|0
    0|0
  • Acı biber turşusu

0|0
    0|0
  • Tarçın ye

0|0
    0|0
  • Yeşil çay.

0|0
    0|0
    • ne zaman içmeliyim mesela günde bir kere mi iki kere mi yemeklerden önce mi sonra mı :)

• çooook :D 62 kiloyum şu an boyun kısa olduğu için 50ye kadar düşmem lazım aslına bakarsan :D

• Verirsin. Benim bağışıklık sistemim çok kötüydü. Kan değerlerim çok kötü çıkmıştı. düzelsin diye yedim yedim. Şimdi de diyete başladım bende. :(

Yükleniyor...