Sizce en çok saygı duyulan meslek hangisidir?

Toplumda daha ayrıcalıklı olan, çoğu insanların ona karşı saygın davrandığı, onunla muhabbet etmek istediği meslek grubu sizce hangisi olabilir?

• Polis, jandarma, asker vb.
    21% (21)23% (15)22% (36)Oy Ver
  • İmam, müftü vb.
    5% (5)14% (9)9% (14)Oy Ver
  • Hekim, cerrah vb.
    36% (35)22% (14)30% (49)Oy Ver
  • Hakim, savcı, avukat vb.
    16% (16)20% (13)18% (29)Oy Ver
  • Öğretmen.
    17% (17)11% (7)15% (24)Oy Ver
  • Diğer. (Belirtiniz)
    5% (4)10% (6)6% (10)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
7|12

En İyi Kız Görüşü

• Askerlik Türk Milleti nin en ciddi kutsal ve saygıdeğer kurumudur

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Polis, asker olmalı ama şu an neye saygı duyduğu belli halkın :( Aslında her Türk askerdir.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Aslında polisimiz ve askerimiz şu an en çok saygı duyulacak meslek grubu bence, yanlış anlaşılmasın diğerleri de çok kutsal fakat, içinde bulunduğumuz durum itibariyle özetle bu.

0|1
    0|0
  • Zengin olan

0|1
    0|0
  • Doktor der susarım..

0|0
    0|0
  • Hiçbir mesleğin değeri kalmadı hakettikleri saygıyı görmüyorlar artık.

0|0
    0|0
    • Yanılıyorsunuz.

• Doktorlara saldırıyorlar, yumruk atıyorlar, askere polise küfür ediyorlar, öğretmenlerin arkasından öğrenciler neler diiyor. Şahit olduğum için söylüyorum. Yoksa hepsi de saygı duyulacak meslekler.

• İçlerinde istisnalar olabilir tabi.

• İnsan muhendis koyar şıklara😏😏

0|0
    0|0
  • Maden

0|0
    0|0
    • Ülkemizde işçilere pek saygı duyulmuyor ne yazık ki

• Evet haklisin emeginin karsiligini alamiyo kimse

Erkekler Ne Diyor 11

• D şıkkı...

0|0
    0|0
  • Türkiye şartlarında soruyorsan Hekimlik Cerrahlık diğer meslek gruplarına nazaran daha apolitik, dünya görüşü olarak soruyorsan avukat hakim savcı

0|0
    0|0
  • Ben en çok tır şoförlerine saygı duyuyorum. Adamlar bir kaç çıplak kadın fotoğrafıyla yüzlerce km yol yapıyorlar hergün.

0|0
    0|0
  • saygının şeklini belirmelisin. bazıları makam saygısıdır bazıları yürek saygısı. bir doktora askere polise yürekten saygı gösterirsin. birisi seni hayata döndürür diğeri senin hayatına bişey olmasın diye ölür. imam ve öğretmeni bu listeye katamam onlar gerçekten ayrı bir mevkide kişiler ve görevini layıkı ile yapıyorlarsa baş üstündeler. ama hakim savcı avukat vs olayına gelince tecavüzcünün de avukatı oluyor unutmayalım.

0|0
    0|0
    • Haklısın hakim, avukatı katmayacaktım maksat dolsun. Genelde el üstünde tutulan, yer verilenlerden bahsediyorum. Her alanda en çok saygı duyulan.

• ben bir asker olarak asker dersem kendine oy veren millet vekili gibi olurum :D o nedenle doktor diyebilirm ama her meslekte olduğu gibi gerçekten işini adam gibi yapan doktorlar.

• hekimler kadar kimseye saygı duymuyorum..

0|0
    0|0
  • Milletvekili ve işadamları.

0|0
    0|0
  • Pis ve asker

0|0
    0|0
  • hem okulu zor hemde hayat kurtarıyor bence illaki asker e de saygı duyuyorum duyuyorum ama bir başka oluyor hekimlik

0|0
    0|0
  • A ile C diğerlerini slla

0|0
    0|0
  • İmam

0|0
    0|0
  • öğretmen

0|0
    0|0
Yükleniyor...