Haksız yere suçlandım kendimi çok kötü hissediyorum nasıl sakinleşebilirim?

arkadaşlar ben lise sona gidiyorum. sınıfta 2 yıldır benle uğraşan bir kaç kişi var. rehberliğede gitsem gereği yapılmıyor. rehberliktende, herkestende ümidi kestim bugün. hakkımı aramaktan vazgeçtim artık bugün. ayrıca psikolojik sorunlarım olduğunu bile bile, kendimi üzgün hissettiğimi bile bile hala benimle uğraşıyorlar. anksiyete, sosyal fobi, depresyon hastasıyım. bu hastalıklara sahip olduğum için zaten hakkımı aramam zor. bir kelime bile çıkarmakta zorlanıyorum artık ağzımdan. neyse, bugün yine benimle uğraşan kişiler beni konuşturdu. dalga geçtiler. sonra müdür yardımcısı konuştuğumuz için bizi odasına çağırdı. sırayla sordu. benimle uğraşan kişi yine bir bahane iftirayla kendini kurtardı. bende sesimi çıkaramadım o an karşı gelemedim. sıra bana gelincede o uğraşan kişiyi sorumlu tuttum. bu seferde hoca bana kızdı, bağırdı. hatta daha sözümü tamamladan bağırdı. ayrıca çok sevdiğim müdür yardımcısıydı. o an sinirden gülme krizine girdim ya. hepinizi hafızama yazdım bir daha karşıma çıkmayacaksınız. dedi. eve geldikten sonra yarım saat ağladım ya. elim ayağım titriyor, kasılıyorum,çok hızlı nefes almaya çalışıyorum. gözlerim kıpkırmızı oldu. ağlamaktan kusacaktım. tam ağlamayı bırakıyorum yine hatırlıyorum ve yine ağlamayasım geliyor. kendimi kontrol edemiyorum. okuldan soğudum ya. müdür yardımcısının yüzüne bakmak bile, onun gözüne gözükmek bile istemiyorum artık. olmuyor işte herşeyde haklı çıkıyorlar. cidden çok hassas birisiyim. şu an boğazıma birşey düğümleniyor ağlayasım geliyor 24 saat. kahrolmuş gibi hissediyorum. ne yapacağım. ben? nasıl sakinleşeceğim?

Güncellemeler:
guncell
güncel

0|0
2|1

Erkekler Ne Diyor 1

Kızlar Ne Diyor 2

• Psikolojik rahatsızlıkların için ilaçlarını kullanmalısın, ayrıca onlar da terbiyesizlik yapmasın yahu ne diye dalga geçiyorlar? Küçükken de benim boyumla dalga geçerlerdi her gün eve ağlayarak gelirdim. Simdi hepsinden uzunum. Neyinle dalga geçiyorlarsa geçsinler takma. Umursama. Umursamadıkça çıldırırlar inan. Derslerine asıl, sınıfının birincisi ol. Kalakalsınlar.

1|0
    0|0
    • müdür yardımcısı bir de bana haksız yere kızınca asıl ben deliye döndüm. artık inadına derslerime çalışmayacağım , kötü biri olacağım vb. aklımdan düşünceler geçti..

• Hayır, sakın ha. İyice asıl derslerine. Müdür yardımcısı da bir insan. Çok büyütme gözünde.

• Okul bitti zaten az sabır

1|0
    0|0
    • 2 yıldır bu sorunu yaşadığım için artık sabrım kalmadı.

Yükleniyor...