FORD FOCUS 1.6 2010 MODEL?

Arkadaşlar dün elime bu araba geçti test sürüşü yaptım araç güçlü hızlı daha önce kaza yapmışlar tanıdığın aracı fakat hasar kaydı yok ceplerinden yaptırmışlar sizce ford almalı mıyım yardımcı olursanız sevinirim teşşekkürler..

0|0
1|10

En İyi Erkek Görüşü

• Alırsın ford olursun lord demişler.
    2003 tek kapısı var bende 3 kere takla attım arabayla kaskoyu bozdurmadım sigortada tertemiz. Yarışlara katılıyorum körfez yarışlarına kocaelide 2,2 225 Beygir 1,2 bara kadar dayanıklı motor. Yani kısacası forddan vazgeçme.. Kazası tramerde görünmüyorsa sıkıntı yok satarkende pek zorlanmazsın.

0|0
    0|0
    • tramerde görünmüyor cepten yapılmış ve araç çok hızlı gerçekten o konuda çok begendim

• Hayırlısı olsun hakkında. Eger bir sorun çıkarsa arabada almaktan vazgeçerseniz.
      Fiattan 0 araç alabilirsin 30 Tl peşin gerisini 0 faizle 1000 tl olarak ödersin. Yorumlardan okudum ögrendim fiyatı v. s sen nerden biliyorsun deme.

• yok peşin ödeyemem krediyle ödeyeceğim peşin olsa zaten üstüne kredi çeker iyi bir araba alırdım malesef..

En İyi Kız Görüşü

• Alma bence

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...