Schengen vizesi yardım?

arkdslar çaliştiğim şirket İtalyan vize şirketi ile anlaşmali oldugundan çogu prosedüre gerek duymadan İtalya'dan vizeyi 2 günde alabiliyorum, peki İtalyan vizesi ile Hollanda ve ya Almanya'ya girsem sorun çikarirlar mi? Başina böyle bir olay gelmiş olan var mi?

0|1
0|3

Erkekler Ne Diyor 3

• Hiç bir sorun yaşamazsınız. AB üyesi bir ülkeye vize aldığınızda hepsine gidebilirsiniz. AB üyesi ülkeler arasında serbest dolaşım anlaşması var..

1|0
    0|0
    • gercekten mi? ama ben hiç italyada kalmıycam direk hollanda almanya gezip eve gelicem bir dahaki sefer bu böyle yapmış derler mi hani damga vuruyorlar ya girişte?

• dogru, hem şimdi aklıma geldi italya vize alırken benden ucak bileti hotel şeyleri istiycek bide çok uzun iş

• Evet aynen öyle..

• evet olur ilkonce italyaya gitmen sart... hollandaya gidersin ama giriste durdururlar uyarirlar bidaha hollanda vizesi alda gel diye... burdan italyaya gidecegim derssin.. ama almanyaya girek gitmeyi deneme bence

1|0
    0|0
    • hadi yaa en iyisi ben almanyadan alayım :(

• ilk almanya ise ordan al... tabi cok zorlayacaklar seni o ayri

• daha once almıstım memurken 6aylık vermişlerdi ama teror olayları yuzunden cok karısıkmış şu an hatta konsolosluk çalişanları birakıi gidiyormus gunun yarısında işi

• keşke yardımcı olabilseydim ama zor yerden soruyorsun sende ya

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...