Birisi seni içeri almazsa sonunda kapıyı çalmaktan vazgeçersin. Demek istediğimi anlıyor musun?

Birisi seni içeri almazsa sonunda kapıyı çalmaktan vazgeçersin. Demek istediğimi anlıyor musun?

anlaman gerek bence :)))

0|0
7|1

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Kimse bu abla anlasın artık :) kardeşimiz son noktaya gelmiş

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Peşimi bırak diyor sana Pakize :D

0|1
    0|0
    • ya ben öyle birşey demedim :)) kardeşiim sadece kitaptan alıntıdır hoşuma giti paylaştım :)
      Bayan Peregrine'in Tuhaf Çocukları, Ransom Riggs (Sayfa 90)

• Anladigim kadarini yazdım belirtseydin o zaman :D

• elbette herkeisn kalbinde birinin kalbine girmeye çalıştığı mutlaka vardır ben birşey demiyorum ona . sende haklsın kardeşim orda alıntıdır deseydim daha iyi olurdu :))

• biz anladik site olarak kim anlamiyi

0|1
    0|0
  • Bazıları Viyana kapısını zorlar gibi zorluyor

0|1
    0|0
    • yok kimse zorla iteklenen kapının ardına geçmez zorlayarak... kalbin anahtarı için lazım olan sevgi saygı hoşgörü lazım o kapıya oda olmazsa yapacak birşey yok kardeşim vardır RABBİMİN bir bildiği elbet kardeşim ama bu paylaştığm kitaptan bir alıntı kardeşim (Bayan Peregrine'in Tuhaf Çocukları, Ransom Riggs (Sayfa 90))

• Anlamadim

0|1
    0|0
    • anlama kardeşim boşver kitaptan alıntı olduğunu bil yeterli :) Bayan Peregrine'in Tuhaf Çocukları, Ransom Riggs (Sayfa 90)

• Belki de vazgeçtiğin an kapıyı açmak için son bir kez daha vurmanı beklediği andır.

0|1
    0|0
    • Bayan Peregrine'in Tuhaf Çocukları, Ransom Riggs (Sayfa 90) kitaptan alıntıdır...

çok güzel dediin ama kardeşim aynen

• tamam kardeşim

• Umarım anlamıştır.. gayet net..

0|1
    0|0
    • Bayan Peregrine'in Tuhaf Çocukları, Ransom Riggs (Sayfa 90) kitaptan alıntı yaptım güzel bir söz ama :)

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...