Hamster olan bir evde yaşar mısınız?

Sevgilinizin eşiniz vs hamster besliyor o eve gdr msnz yasar mısınız? Sahsen benim en sevmediğim hayvanlardan biri fare ve yasayabıleceğimi sanmiyorum

0|0
6|8

En İyi Erkek Görüşü

• Kafeste yaşayan hayvan zararı olmaz.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ben 3 yıl hamster besledim o kadar içten o kadar sevimliler ki. Evladım gibiydi Kaymağım benim. Vefat etti.. Onu çok özlüyorum gece yatağıma çıkıp burnumu öpmesi, çöp kutusunu karıştırması, köprücük kemiklerimde uyuması, topuyla birlikte dışarı çıktığımızda sağa sola koşuşturması, mememe tırnaklarını geçirip evin çeşitli yerlerine seyahat etmesi, kafamın üzerinde uyuması, fiyonklu taçları, topuklu ayakkabıları, tül etekleri, evin bir odasını kaplayan kafesi, ve en önemlisi ailemizin bir parçası olması. Kaymak çok özledim seni Kaymak... Huzur içinde uyu.

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Evet 😀

0|0
    0|0
  • ben beslemiştim bir dönem hiçbir zararı yok bence çok sevimli

0|0
    0|0
  • ya bildiin renkli fare bu kardeşim. civcivleride boyuyolar pazarda mor pembe kırmızı. farede boyanır.

0|0
    0|0
  • yaşamam fare bakılır mı evde

0|0
    0|0
  • fark etmez benim için sonuçta ne severim nede dokunurum.

0|0
    0|0
  • Yaşarım

0|0
    0|0
  • hayir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Yaşayamam.

0|0
    0|0
  • yasamam götüme cok benzedikleri icin

0|1
    0|0
  • Bizim var hamstermiz onu fare olarak görmediğim süre bişey olmuyor tavşan yavrusu diyorum ben 😂ilk zamanlar pis geliyordu ama ınan bir pisliği yok kafesinde duruyor

0|0
    0|0
    • Ne tavsanı ya bu dediğin ona hakaret ve farenin soyunu inkar etmek gibi bnce onu böyle kblln

• ısırıyolar bırde :)

• Aman kalsın 😀

• Yaşardım kısa süreli bende beslemiştim

0|0
    0|0
  • Yasarim yasamasina ama hayvanlarin kafeste yasamasindan yana degilim bu sorun olur

0|0
    0|0
Yükleniyor...