Çocuk istismarcısı AKP?

Ensar vakfında 45 çocuga yapılan tecavüzden sonra. bununla ilgili olarak araştırılma komisyonu kurulması önerisini mhp hdp chp kabul etti öneri akplilerin oylarıyla reddedildi? Sebep ne olabilir sadece bunu soruyorum :) ?

0|2
1|2

Kızlar Ne Diyor 1

• Komplo olduğu için gerek görmemişlerdir

0|0
    0|0
    • bakanlar olayı kamuoyuna duyurdu. bu kadar da çirkinleşmeyin be

Erkekler Ne Diyor 2

• olayın biraz zaman kazanma olabileceğini düşünüyorum nihayetinde yaklasık dört saat sonra akp de kabul etti o komisyonun kurulmasını bu da o vakıfta daha başka olayların dönüyor olabileceği fikrini doğuruyor ama tabi olay sadece ego tatmini de olabilir yani biz evet demezsek bu ülkede yaprak kımıldamaz beyler demeye de getirmiş olabilirler o zamanda bu sadece yöneticilerin değil tüm partinin bağımsız egoist olduğu anlamına gelir falan filan işte dönüyor bir numaralar

0|0
    0|0
    • gelen tepkiler üzerine kabul etmek zorunda kaldırlar çünkü neden sorusuna verilecek hiçbir cevapları yoktu deyyusların

• böyle bir iddanın asılsız olduğunu bilsen bile ilk önce senin adını temizlemek için araştırılmasını istersin bu yüzden zaten önünde sonunda buna evet demeleri gerektiğinin farkındalar uzatmaları başka bir anlama geliyor bence zorunda kaldılardan daha başka şeyler var bence çünkü daha oylamadan önce zorundaydılar

• kirli işlere akıl ermez

• Yılanın başı küçükken ezilir sözünden yola çıkıyolar derin anlamı sözden çözün :)

Bu ülkede her kim çocuk öldürüyor ya da cinsel istismarda bulunuyor ise direk asılmalı diyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...