Üniversite mezunuyum ama iş bulamıyorum bir bakar mısınız?

Borcum var paraya ihtiyacım var herhangi bir işte çalışmak istiyorum çünkü ailem çalışıyor ve benim evde durmam zoruma gidiyor ama insanlar o kadar okudun bu işte mi çalışacaksın tepkisinden yoruldum sizce ne yapmalıyım?

Güncellemeler:
Diş ticaret okudum İstanbul

1|1
5|19

En İyi Erkek Görüşü

• Seninle aynı durumda olan bir arkadaşı yanımda işe aldım. Adam İstanbul üniversitesi ingilizce işletme mezunu ve iş bulamıyorum diyor bu diplomayla. Bankada çalış dedik beğenmedi kpss den 85 çekmiş atanamadı. Muhasebeden de hiç anlamıyor. Bende yanıma aldım iş öğrensin de gitsin mali müşavirlik sınavına girsin de meslektaş olalım diye. Ama adamın içi kurumuş hiçbirşeye isteği yok o nedenle işsiz güçsüz geziyordu. şu an bile çalışırken isteksiz muhasebeyi sevmiyorum diyor. Sen de böyle değilsindir umarım

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 18

• e-devlet'e kayıt ol, ve düzenli olarak iş listesine bak. e-devlet şifresi alman gerek. ben kayıt oldum. şuan'da bana uygun işlere bakıyorum. veya en kolayı gazete al ve iş ilanlarına bak, olmadı interneti kullan. bir şekilde sana uygun iş illa ki vardır. -_-

0|0
    0|0
  • Hayırlısı olsun

0|0
    0|0
  • ön muhasebe bak gecici

0|0
    0|0
  • Mesleğin ne

0|0
    0|0
  • Hiç bir işten anlamıyor olsan bile müşteri temsilcisi olabilirsin ki illa anladığın bildiğin bir meslek dalı vardır

0|0
    0|0
  • hangi bölümü okudun?

0|0
    0|0
  • Tıp okudunda ortada mı kaldın sanki, ne mezunusun ki iş garipsiyorlar

0|0
    0|0
  • aynı sorunu 6 ay yaşadım çok zor ilk olarak herhangi bir işe gir sonra kendine iş araştır öyle daha iyi işler denk gelyo

0|0
    0|0
  • Ne okudun ki?

0|0
    0|0
  • hangi şehirde ne mezunusun?

0|0
    0|0
  • 2 ünv bitirdim kpssden 83 aldım atanamadım boştayım daha yeni ygsye girdim 3. ünv okuyup hattrick yaparak işsiz kalmak istiyorum. ( dalga geçmiyorum cittiyim tekrardanda kpssye başvuralı 3 saat oluyor ) birtek sen aynı durumda değilsin yani

0|0
    0|0
  • insanların tepkisi sana para kazandırmaz ki, çalışmalısın bence

0|0
    0|0
    • Bencede gidicem pazartesi günü görüşmeye zaten

• Mezuniyetin ve görüşecegin işler nelerdir?

• Ticaret okumakla olmaz

0|0
    0|0
  • Ya bosversene calıs sen

0|0
    0|0
  • ne mezunusun?

0|0
    0|0
  • Paraya ihtiyacin varsa kimseyi takmayacaksin namusunla para kazanmanin ayibi olmaz cunki

0|0
    0|0
  • sabır et biraz inşallah gönlüne göre bir iş bulursun

0|0
    0|0
  • boş ver insanların ne dediğini işine bak milletin lafı sözü bitmez

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• nerde okudun staj yaptın mı ve yabancı dil var mı

0|0
    0|0
  • Tepki verenlerden borç para iste :)

0|0
    0|0
  • eger istanbuldaysan gecici olarak bir kafeye felan gir sonra baska bir iş bulursun, kafepi 100tl veriyor gunluk

0|0
    0|0
  • alnının teriyle kazandıktan sonra insanların ne dediği önemli değil. gerçekten. binlerce üni. mezunu işsiz var ve bu halka şirin görünmek isterken gençliği getirdikleri hal...

0|0
    0|0
Yükleniyor...