Türk olduğunuz için gurur veya utanç duyuyor musunuz?

Açıkçası ırk, dış görünüş gibi bizim seçimimiz olmayan şeylerden gurur veya utanç duymak çok anlamsız.

• Sonradan kazanılmamış hiçbir başarı/başarısızlık gurur veya utanç kaynağı değildir.
    19% (6)19% (7)19% (13)Oy Ver
  • Gurur duyuyorum.
    72% (23)75% (27)74% (50)Oy Ver
  • Utanç duyuyorum.
    9% (3)6% (2)7% (5)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
6|22

En İyi Erkek Görüşü

• Hiçbirşey duymuyorum açıkçası görece şu an türk ırkından daha iyi konumda olan ırklarda var daha kötü durumda olan ırklarda var

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 21

• Gurur duymak için sadece bir tek neden gösterebilir misin bana?

0|0
    0|0
  • şimdi her insan kendi milletindne gurur duyar hani sanmayınki biz durumu abartıyoruz fransız okullarında daha 2 yıl öncesine kadar faşist seviyesinde milliyetçilik dersleri veriliyordu. bir fransız bir alman kadar kendisindne gurur duyan millet göremezsiniz

0|0
    0|0
  • Türk'lük gururum.

0|0
    0|0
  • Kafirler çatlasın :)

0|0
    0|0
    • Sorduğum soruyla kafirlik ne alaka hasta mısın?

• Müslüman Türk olduğum için duyuyorum.

0|0
    0|0
  • Ama ülkemden son zamanlarda utanç duymaya başladım...

0|0
    0|0
  • Ait olduğum ırkı seviyorum. evet, gurur da duyuyorum.

0|0
    0|0
  • Bin dünyaya değişmem , şu öksüz TÜRK ` lüğümü. : )

0|0
    0|0
  • Türk olmak bir gururdur. Kastettigim kafatası Türklugu degil.

0|0
    0|0
  • Utanç duyanların kellelerini vurun :D

0|0
    0|0
  • Diğer görüşleri sawunan bence Türk bile diil başka milletler bile bizden gurur duymuşken bizim kendimizden gurur duymamamz ahmaklık olur

0|0
    0|0
    • Türküm ama gurur duyulacak bir tarafını göremiyorum, Endonezyalı veya Alman da olabilirdim. Tesadüf.

• Dizilerden öğrensem senin kadar cahil olurdum. Benim yazdıklarımın hiçbirini dizilerde göremezsin çünkü tek yaptıkları tarihi size iyi göstermek. Bilmiyorsan bilmediğini kabul et, cehaletine rağmen böyle konuşunca komik oluyorsun.

• Alime sormuşlar alemi nasıl bilirsin alim gibi demiş...

• gurur duyuyorum :)

0|0
    0|0
  • Tabiiki de gurur duyuyorum, bu kanın bize kazandırdıklarını bilen hisseden her bir Türk gurur duyar.

0|0
    0|0
  • A Nasıl kazandığınız önemli

0|0
    0|0
  • Utanç duyanlar Türk değildir

0|0
    0|0
    • Orasını bilmiyorum ama gurur duyan da utanç duyan da gerizekalıdır o kesin.

• Şu basit cümlenin neresini anlayamadın ya neden hiçbiriniz Türkçe bilmiyor :(( Öğrenmeyi deneseniz o kadar zor bir dil değil, gerçekten bak.

• Ben anladım anlamam gerekeni sırf fazla görüş için ırkcılıgı dini böyle seylere alet edenler gerçekten babun beyinlidir

• Gurur duyuyorum

0|0
    0|0
  • bir zue lan

0|0
    0|0
  • her ikisini de hissettiren türkler biliyorum

0|0
    0|0
  • Utanç duymam.

0|0
    0|0
  • Ailesine karşı se x duygusu olanlar Türk olamaz arkadaş başımıza taş yağacak adam bacısına cinsel arzu ile bakıyor

0|0
    0|0
  • Senin Türk oldugundan şüpheliyim kokeninde başka irklar kesin vardir neden utanç duycakmisiz ki musluman ve Türk olmal herkese nasip olmuyo irkci degilim ama senin gibi kekolardan uyuz oluyom

0|0
    0|0
    • Utanç duyuyorum diye bir şey dedim mi? Hayır okuma yazmanız bu kadar mı zayıf? Türk olduğun için gurur duyuyorsun ama Türkçe'yi öğrenmeye bile zahmet etmiyorsun yazık. Türkiye'nin kurucuları senden utanç duyuyordur o kesin.

Kızlar Ne Diyor 6

• Ikisi de yok

1|0
    0|0
  • İyi ki Turk doğdum diye seviniyorum ama gidipte diğer ırklara karsi biz çok ustunuz biz en iyisiyiz diye mal mal düşüncelerde bulunmuyorum. Ne bileyim İngiliz olsam İngiliz olduğuma sevinecegim sonuçta...

1|0
    0|0
  • Sonradan kazanılmış diye bir durum yoktur
    Doğarken herkes Müslüman doğar
    Aklı erdikten sonra dinini kabul eder ya da değiştirir
    Müslüman doğdum ve ölünceye kadarda böyle kalacağım için gurur duyuyorum

0|1
    0|0
    • Doğarken herkes ateist doğar. 13 yaşından küçük bir çocuğun beyni metafiziği anlamaya müsait değildir.

• 30 yaşında bu ergenlik... Bir doktora görün 20 gibi bitmesi gerekiyordu.

• Ok... byyyyyyyyy

• gurur veya utanç duymuyorum bötr

1|0
    0|0
  • Ben Zazayım gurur duyorurum Vece vece Zazaiya

0|0
    0|0
  • ıkısı arası cunku malesef olumsuz seylerde var

0|0
    0|0
Yükleniyor...