Hükümet için susanların vicdanı rahatmı? 10 yaşındaki çocuğun namusunu aldınız?

malum partiniz için çalışan ensar vakfı nda 50 den fazla çocuğun vebali boynunuza. ben eşcinselim diyince beni linç etmek istediniz. tecavüze uğradığımı anlattım 16 yaşındaydım daha ! özel mesajlarla benimle dalga geçip alay ettiniz hatta bana tecavüzcü bile dediniz.
o küçücük masum çocuklar ensar vakfında olanları anlatınca üstünü kapatmaya çalıştılar
o küçücük çocuklara orda hayvan cinsel videoları bile izleten şerfsizlerin suçuna ben sizden tek bir tane tepki görmedim !!!
o çocukların psikolojisi namusu sizin bu hükümetinize ait vakfın isminden dahamı değerli?
yarın birgün sizin çocuğunuza da aynısı olunca böyle susacakmısınız?
bumu sizin dininiz müslümansınız cennete gideceksiniz öylemi !!!
siz gidin o cennete ben öyle cenneti istemem !! eğer bunu Allah istiyorsa sizden ben öyle Allah ta istemem !! giderim haysiyetimle adam gibi şerefimle onurumla cehennemin taşını toprağını öperim !!

Güncellemeler:
bana hükümet e suç atma din i kötülüyorsun sen gibisinden sakın gelmeyin !
ne tuttuğum bir parti var ne tam müslümanım nede ateist, deistim
tek bildiğim şerefli yaşamam gerektiği namuslu yaşamam gerektiği !!
kimsenin hangi partiye oy attığıda dinide beni bir gram ilgilendirmez
cevap verin hadi niye o vakfı koruyorsunuz o vakfın kapatılacak konuma gelmiş olduğunu göremedimi hala gözleriniz. o zaman size benden gelsin:
“Zulüm Karşısında Sessiz Kalan, Dilsiz Şeytandır..” Hz Muhammed (s. a. v)

4|4
4|6

En İyi Kız Görüşü

• Benim her bu olayı gördüğümde okuduğumda tuylerim diken diken oluyor. Çok tuhaf bir toplumda yaşamaktayız. Ve bunu doğal görecek kadar ilginç bir hal aldık. Aile Bakanının açıklamasına göre " bir kereden birsey olmazmis " .
    Durmak yok bomba patlatmaya devam.
    Durmak yok tecavüze devam
    Durmak yok kadınları öldürmeye devam
    Ya başkanlık ya kaos! !
    şu an ülke en büyük kaosun içinde ve bunu notmallestiren insanlarla dolu. Insanlarin acilen kendine gelmesi lazım

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Söylediklerini anlıyorum ve eklemek istiyorum bu malum kesim zaten yıllardır din din diye türkiyenin a koydu diğer dindarlarda yüz yıllardır dünyanın a koydu din din diyerek ve koymaya da devam ediyorlar şimdi din siyaseti yapan bu malum kesimden ne bekliyorsun ki ve gelelim dine peygamberinin dahi bir çocuk istismarcısı olduğu bir dinin inananlarının çoğundan zaten çocuklara hoşgörü bekleyemezsin hepsi değil elbet ama birçoğundan bekleyemezsin bütün bunları sadece din çocuk istismarı ve din siyaseti adına yazdım ne seni ne ensar vakfını nede o çocuk olaylarını bilmiyorum ama bu din yüzünden bu milletin daha çok çekeceği var cennetinde bile şarap cinsellik ve yeme içmeden başka birşey vaat etmeyen dinin inananlarından dünyada farklı birşey yapmalarını beklememek gerekir her insanın bir vicdanı ve etik değerleri vardır bunların bir kısmı içgüdüsel bir kısmı yaşadığı topluma çevreye ve öğrenilerine göre gelişir her insan onunla yaşar

0|1
    0|0
    • hani onlar din diye bahsediyorlar kendilerini en çok o konuda övüp gururlanıyorlarya bende onların en çok gururlandığı noktadan vurmam gerekti yoksa kimsenin dini beni ırgılamaz

• o benim inancım kimseyi bağlamaz

Kızlar Ne Diyor 3

• Ahhh ah boşuna dil dökme bu insan artıkları kendi çocukları bu duruma düşse 10000 lira alır ve susar. Karaktersiz mahlukatlar. İktidar yalakalari hep böyle oluyor. Gözlerini kulaklarını her iğrençlige kapıyorlar.

1|1
    0|0
  • Bu millet gerizekali tecavuze susar iki kisinin kendi istegiyle seks yapmasina burnunu sokar ahlak degerlerini miktiklerim

0|0
    0|0
  • Düşünebilse o kesim bu durumda olmazdık zaten onuda hakli gösterecek bir kılıf bulurlar mutlaka.

0|0
    0|0
    • yazıklar olsun yazıklarrrrr olsun kafamı alıp duvarlara vuroyurm yemin ederim artık delirme noktasına geldim

• @şiwano ya ne anlatıyorsun birader, ben neredeyim sen neredesin hâlâ.

• uzatmayın bence çok fazla konu dışına çıktınız

• Güle güle

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Yolcuya bakarak yoldan vazgeçilmez. Ayrıca hiçbir hükümet taraftarı da bu o r o s p u çocukluğuna saygı duymuyor abisi. Sabah sabah konuşturuyorsunuz insanı. Sanki hükümet getirdi dini de, insanlar hükümetin getirdiği dine inanıyor, ne aptalca bir düşünce. Aha tepkimi koyuyorum tepki vermeyenin de insanlığına tüküreyim. Onlar kötü müslümansa sen doğru müslüman olsana ayrıca madem doğruyu biliyorsun. Tövbe hâşâ Allah' ın adını neden kendi bozuk düşüncelerine alet ediyorsun. Bunları sana şeytan söyletiyor farkında değil misin hâlâ?

0|1
    0|0
    • bu hükümet e ait vakfın ismi kirlenmesin diye kimsekin kıkı çıkmıyor?
      şeytansınız siz tecavüzcüler için sustunuz siz dürüst olmadınız şeytansınız !!

• Ben tepkimi koydum ama abisi. Kimse senin hayal dünyanda, 24 saat telefon ekranında kurguladığın karakterde değil. Sırf tahrik etmek için aptal aptal cevaplar verme daha ne söylediğimi bile anlamadan cevap yazıyorsun. Daha doğrusu işine gelmiyor. Ama senin gibiler hep böyle ne yazık ki, sorsan saygıdan dem vururlar, o masum maskelerinin altında kendi milletini her fırsatta aşağılamaya çalışırlar.

• güncellemeyi sırf senin için yazdım başkada bişey demiyorum ben insan olduktan sonra ister akp li ister kapalı ister tayyipci farketmez severim. ama bana kalkıp savunacaksın. o vakfı kapattınızmı kapatmadınız sustunuzmu evet sustunuz o zaman kusura bakma abisi hadi

• Kardeşleri çocukları en sevdikleri kişinin çocuğu olsaydı böyle mi diyeceklerdi. Böyle sıcaklarmiydi ❗

0|1
    0|0
    • yarın onların çocuklarına aynısı olacak ben 2 yıldır psikolojik tedavi alıyorum bunları yazarken elim titriyor onların çocuklarıda aynısı yaşayacaktır öyle veya böyle !!!

• soruyu beğenirmisin destek için

• kardeş öyle bir kesime laf anlatmaya çalışıyorsun ki git orangutana anlat onlar daha cabuk algılar ;)

0|1
    0|0
  • Bu devlet ne aciklar kapatmış onumu kapatamayacak. Yeterki bakan çocuklarına bir olmasın vekil çocuklarına birsey olmasin diğerleri sadece vatandaş

0|1
    0|0
  • Sonuna kadar haklısın. Yazık bu genclige

0|1
    0|0
Yükleniyor...